Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.
 • Płyny i krople

Wyświetla 1 - 36 z 51

wg

-
  Płyny pielęgnacyjne

  21,40 zł
  20,60 zł


  Opti-Free Express 355ml to zaawansowany płyn do soczewek kontaktowych, stworzony z myślą o pełnej pielęgnacji Twoich oczu. Dzięki skutecznej formule oferuje kompleksową dezynfekcję, dokładne czyszczenie i intensywne nawilżenie, zapewniając świeżość i komfort przez cały dzień.


  Płyny pielęgnacyjne

  24,90 zł
  23,50 zł


  Solo Care Aqua 360 to rewolucyjny płyn do soczewek kontaktowych, który zapewnia kompleksową pielęgnację i niezrównany komfort noszenia. Dzięki innowacyjnemu systemowi AquaLock, soczewki pozostają intensywnie nawilżone przez cały dzień, eliminując uczucie suchości i dyskomfortu. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia i osady, zapewniając czystość i świeżość soczewek.


  Płyny pielęgnacyjne

  25,90 zł
  24,80 zł


  ReNu Multiplus 360 to nowoczesny i skuteczny płyn do pielęgnacji Twoich soczewek kontaktowych, który zapewni Ci optymalną higienę i komfort użytkowania. Dzięki specjalnej formule i składnikom aktywnym, usunie też zanieczyszczenia i chroni oczy przed bakteriami.


  Płyny pielęgnacyjne

  35,00 zł
  26,90 zł


  Płyn do soczewek Acuvue RevitaLens, który zapewnia całodniowy komfort.


  Płyny pielęgnacyjne

  14,90 zł


  Płyn do soczewek Acuvue RevitaLens, który zapewnia całodniowy komfort.


  super cena darmowa dostawa
  Krople do oczu

  35,00 zł
  19,90 zł  Płyny pielęgnacyjne

  38,40 zł
  30,90 zł


  ReNu Advanced forumla to potrójna dezynfekcja miękkich soczewek. Nowe rozwiązanie stworzone przez Bausch Lomb.


  Płyny pielęgnacyjne

  59,90 zł
  38,85 zł


  Oksydacyjny płyn - bezwzględny dla bakterii i łagodny dla oczu.


  Płyny pielęgnacyjne

  25,90 zł


  Najbardziej naturalny sposób ochrony, uzdrawiająca moc aloesu!


  darmowa dostawa
  Krople do oczu

  29,90 zł  Krople do oczu

  24,90 zł


  Starazolin HydroBalance to nawilżające krople do oczu.


  Płyny i krople


  Wszyscy użytkownicy soczewek długoterminowych doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak istotne jest dbanie o ich kondycję oraz codzienna pielęgnacja. Dzięki tym zabiegom zachowamy wszystkie naturalne właściwości soczewek, zapewnimy im właściwe nawilżenie gwarantujące bezpieczne noszenie i brak jakichkolwiek dolegliwości, a także umożliwimy ich sterylne przechowywanie w nocy.

  Do tego celu wykorzystujemy rozmaite krople do soczewek oraz płyny. Są one wielozadaniowe, idealnie sprawują się zarówno przy codziennym usuwaniu zanieczyszczeń i osadu białkowego, jak do wypełnienia pojemnika na soczewki podczas ich przechowywania. Aby zapewnić sobie właściwy poziom higieny, polecamy produkty takich renomowanych firm jak Renu, Biotrue, Hyal Drop, czy Opti-Free. Wszystkie z tych popularnych marek znajdą Państwo w naszej ofercie.

  Dlaczego płyny do soczewek są konieczne?
  • - Używasz ich dla własnego bezpieczeństwa
  • - Nieprawidłowe korzystanie z wyrobów medycznych (soczewki także nim są) prowadzi do poważnych konsekwencji zdrowotnych
  • - Zwiększasz komfort użytkowania szkieł kontaktowych
  • - Masz pewność, że Twoje oczy są wolne od nadmiaru bakterii i zanieczyszczeń

  Jeżeli zdrowy wzrok jest dla Ciebie ważny, to z pewnością zaopatrzysz się w profesjonalne krople do soczewek. Soczewki i płyny do nich to skuteczny, jednak wymagający sposób na zapewnienie sobie nieskazitelnej wizji. W końcu gra toczy się o Twoje zdrowie, a nieprawidłowe korzystanie z soczewek z pewnością się do niego nie przyczynia.

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą wszechstronną ofertą. Chętnie podzielimy się także naszym doświadczeniem i wiedzą, dlatego w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.