Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.

AOSEPT PLUS HydraGlyde 360 ml

Cena: 59,90 zł 42,90
najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 51,40 zł
Dostępność:
W magazynie - bardzo duża ilość. Szybka wysyłka.
Opcje
Ilość:
Wartość towarów: 0,00

Udostępnij:

opis
AOSept Plus to płyn pielęgnacyjny do soczewek kontaktowych dla osób o normalnych lub wrażliwych oczach. Płyn ten nie podrażnia oczu, jest łatwy w użyciu i pozostawia szkła kontaktowe czyste i gotowe do założenia. Płyn na bazie nadtlenku wodoru ( wody utlenionej) do pielęgnacji wszystkich typów soczewek kontaktowych.

Płyn nie zawiera konserwantów - polecany dla osób ze skłonnościami do alergii. Doskonale dezynfekuje soczewki. Wygodny w stosowaniu - bez czyszczenia i spłukiwania. Do stosowania także dla osób, które odczuwają suchość oczu w czasie używania innych płynów. Bez czyszczenia mechanicznego i spłukiwania.

Każde opakowanie zawiera pojemnik z platynowym dyskiem neutralizującym, który w ciągu 6 godzin rozkłada roztwór wody utlenionej do soli fizjologicznej. Łagodny - po neutralizacji pH płynu wynosi 6,6, czyli tyle samo co dla ludzkich łez. Bezpieczny - czerwone zakończenie butelki ostrzeże Cię przed niezneutralizowanym płynem.

UWAGA! Stosując AOSPET PLUS używaj tylko pojemnika z AO - dyskiem , który dołączony jest do każdego opakowania płynu. Soczewki kontaktowe zakładaj dopiero po całkowitym zneutralizowaniu płynu w pojemniku z AO Dyskiem.
cechy
Parametr Wartość
Producent CibaVision
Rodzaj Jednostopniowy oksydacyjny płyn
Ważność 3 miesięce od otwarcia opakowania
Pojemnik na soczewki pojemnik z AO - dyskiem
Wskazania Bez konserwantów, dla wrażliwych oczu
Opakowanie 360 ml
Opinie

Recenzje produktu

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

Dodaj recenzję

AOSEPT PLUS HydraGlyde 360 ml
Oglądane wcześniej produkty