Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.
 • dwutygodniowe

Wyświetla 1 - 3 z 3

wg

-
  dwutygodniowe

  79,90 zł
  69,80 zł


  Tę nową, niezwykłą, wysokiej jakości soczewkę stworzono, aby pomóc utrzymać świeżość i nawilżenie oczu nawet przy zmiennych warunkach.


  dwutygodniowe

  67,90 zł
  64,40 zł


  Acuvue 2 soczewka, która ma w sobie wszystko. Jeśli chodzi o Twój wzrok, naturalne jest wybranie tego co najlepsze.


  Soczewki dwutygodniowe


  Ściąganie i zakładanie soczewek każdego poranka i wieczoru może być czasochłonne i po dłuższym czasie uciążliwe, dlatego specjalnie dla naszych klientów, którzy lubią zrównoważone rozwiązania dla swoich oczu, oferujemy soczewki dwutygodniowe. Dzięki dłuższemu okresowi użytkowania możemy się cieszyć komfortem, a jednocześnie będziemy mieli pewność, że soczewki są całkowicie sprawne, a ich noszenie bezpieczne. Soczewki kontaktowe dwutygodniowe to propozycja dla wszystkich osób ceniących sobie wygodę użytkowania połączoną z możliwością wydłużonego czasu korzystania z nich, co jest szczególnie przydatne podczas długich godzin pracy przed komputerem lub w suchych warunkach.

  Wybierz soczewki dwutygodniowe, jeśli:
  • - Wygoda noszenia soczewek jest dla Ciebie ważna
  • - Cenisz sobie bezpieczeństwo wzroku
  • - Dużo pracujesz w warunkach niesprzyjających wzrokowi
  • - Zdarza Ci się zasnąć w soczewkach lub musisz je nosić dłużej niż zwykle

  Nasza oferta korzysta wyłącznie ze szkieł kontaktowych firm zaufanych i powszechnie cieszących się pozytywną renomą, aby zapewnić najwyższą jakość proponowanych przez nas artykułów. Szczególnie polecamy soczewki dwutygodniowe Acuvue, których popularność niezmiennie rośnie, a nasi klienci zawsze są z nich usatysfakcjonowani. Jeżeli zależy Państwu na komfortowych warunkach przy konieczności wydłużonego użytkowania szkieł, to soczewki dwutygodniowe są rewelacyjnym sposobem na ich osiągnięcie.

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w celu otrzymania odpowiedzi na wszelkie nurtujące Państwa pytania z wiązane z doborem soczewek.