Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.

Soczewki toryczne

Soczewki toryczne to soczewki stworzone dla osób z astygmatyzmem. Szkła kontaktowe korygują wadę krótkowzroczności bądź nadwzroczności z dodatkowymi parametrami niwelującymi zniekształcenia obrazu, które powoduje astygmatyzm. Soczewki toryczne występują we wszystkich typach i rodzajach szkieł. Od jednodniowych, poprzez całodobowe aż do miesięcznych. Ich codzienne użytkowanie i pielęgnacja nie różnią się od użytkowania standardowych szkieł toryczych. Ich zasadnicza różnica realizuje się na poziomie budowy szkła, która musi utrzymać je we właściwej pozycji na gałce ocznej. Gałce, która jest ukształtowana inaczej niż oko bez tej wady. Światło bowiem, zamiast skupiać się na siatkówce, jest rozpraszane w różnych kierunkach. Toryczne szkła kontaktowe działają jak pryzmat, który pomaga w ukierunkowaniu promieni świetlnych w siatkówce.
 • toryczne

Wyświetla 1 - 8 z 8

wg

-
  toryczne

  88,00 zł


  Poczuj swoje życie a nie soczewki. Acuvue Oasys for Astigmatism zapewniające wyjątkowy komfort noszenia oraz ostre i stabilne widzenie nawet w niekorzystnych warunkach otoczenia.


  toryczne

  82,00 zł


  Soczewki kontaktowe Acuvue Advance for Astigmatism są miękkie, elastyczne, łatwe w użyciu, dają wyjątkowy długotrwały komfort oraz doskonałe i ostre widzenie.


  Wyświetla 1 - 8 z 8

  Pokaż

  -

   na stronie