Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.
 • jednodniowe

Wyświetla 1 - 36 z 38

wg

-
  jednodniowe

  39,20 zł


  Soflens DailyDisposable to najpopularniejsze soczewki kontaktowe firmy bausch and lomb. Jest to zasługa dużego uwodnienia na poziomie 59% i specjalnego materiału soczewki jednodniowej, którym jest Hilafilcon B. Dzięki czemu oko ma poczucie wygody i komfortu do 24 godzin od ich założenia.


  jednodniowe

  75,00 zł
  64,90 zł


  Czy nie byłoby wspaniale móc cieszyć się uczuciem nawilżenia i świeżości nowej soczewki nawet pod koniec dnia? Teraz to możliwe dzięki soczewkom Acuvue 1 Day Moist, które łączą swobodę i uczucie komfortu.


  jednodniowe

  51,60 zł


  Dailies AquaComfort Plus jest jedną z najczęsniej wybieranych soczewek jednodniowych firmy Alcon. Producent ten znany jest na rynku z wielu innych cenionych produktów branży okulistycznej jak np soczewki miesięczne


  jednodniowe

  74,90 zł
  64,90 zł


  Wszystkie soczewki jednodniowe marki MyDay dzięki wykorzystaniu technologii Aquaform, zapewniają długotrwałe nawilżenie, a tym samym komfort.


  jednodniowe

  57,00 zł
  49,90 zł


  Soczewki jednodniowe Biotrue ONEDay to miękkie soczewki jednodniowe marki BAUSCH & LOMB stworzone z myślą o alergikach i osobach o bardzo wrażliwych oczach, które każdego dnia potrzebują nowych, świeżych i w pełni sterylnych szkieł kontaktowych.


  jednodniowe

  95,00 zł
  87,38 zł


  Dailies Total1 to szkła kontaktowe, które wykorzystują technologię gradientu uwodnienia, dzięki czemu cechuje je połączenie wysokiej przepuszczalności tlenu ze stałym nawilżeniem.


  bestseller darmowa dostawa
  jednodniowe

  42,90 zł


  Nosząc soczewki kontaktowe Bioptic 1day masz gwarancje wygody i komfortu nawet do 24 godzin, a jest to możliwe dzięki zoptymalizowanemu kształtowi soczewki, który zwiększa w znaczny sposób jej zwilżalność i dopasowanie do oka klienta.


  jednodniowe

  95,00 zł


  Acuvue Oasys 1-Day to soczewki kontaktowe, które zapewniają użytkownikom niezwykły komfort przez cały dzień. Dzięki zaawansowanej technologii HydraLuxe, są one wyjątkowo nawilżające, eliminują uczucie suchości i zapewniają wyraźne i ostre widzenie, umożliwiając cieszenie się pełnią życia bez jakichkolwiek przeszkód.


  jednodniowe

  38,90 zł
  35,00 zł


  Innowacyjne soczewki jednodniowe, które zostały opracowane w taki sposób aby zminimalizować oddziaływanie po między soczewką, a powieką. Dzięki czemu oko nie męczy się przez cały dzień użytkowania.


  jednodniowe

  69,90 zł
  67,48 zł


  Innowacyjna jednodniowa soczewka Precision 1 za sprawą autorskiej technologii SMARTSURFACE opracowanej przez firmę Alcon. SMARTSURFACE tworzy na powierzchni oka ochronną warstwę wilgoci. Dzięki czemu dostarcza ona wysoki poziom nawilżenia oku i powstrzymuje wszelakie zanieczyszczenia.


  jednodniowe

  117,60 zł
  110,46 zł


  Soflens DailyDisposable to najpopularniejsze soczewki kontaktowe firmy bausch and lomb. Jest to zasługa dużego uwodnienia na poziomie 59% i specjalnego materiału soczewki jednodniowej, którym jest Hilafilcon B. Dzięki czemu oko ma poczucie wygody i komfortu do 24 godzin od ich założenia.


  jednodniowe

  154,80 zł
  153,15 zł


  Nowe większe i bardziej ergonomiczne opakowanie produktu, który pokochały tysiące zadowolonych klientów to właśnie Dailies AquaComfort Plus 90szt. od firmy Alcon.


  jednodniowe

  52,90 zł


  Soczewki jednodniowe coopervision Proclear 1 Day cechuje bardzo wysoka przepuszczalność tlenu, która jest kluczowa do prawidłowego i zdrowego funkcjonowania oka. Minimalizując tym samym ryzyko powstawania różnorakich urazów i mikro ran na powierzchni oka.


  darmowa dostawa
  jednodniowe

  39,90 zł


  Horien 1 DayDisposable to soczewki kontaktowe wykonane Ocufilcon D materiału wyjątkowo odpornego na wszelakiego rodzaju zanieczyszczenia, dzięki czemu zapewniają oku zarówno ochronę jak i higieniczność.


  darmowa dostawa
  jednodniowe

  65,00 zł


  Soczewki jednodniowe clariti renomowanego producenta CooperVision są oczywistym wyborem dla każdego użytkownika soczewek kontaktowych, dlatego warto wypróbować soczewki jednodniowe Clariti 1 Day, które dzięki solidnemu wykonaniu i użytym materiałom najwyższej jakości zyskało pokaźne grono zadowolonych użytkowników.


  jednodniowe

  285,00 zł
  265,20 zł


  Soczewki jednodniowe Dailies, które dzięki swoim wyjątkowym właściwością bez problemu nadążą za twoim stylem życia i twoimi potrzebami. Będziesz z nich zadowolony zawsze wtedy kiedy będziesz tylko wymagać od swoich oczu pełnego skupienia.


  darmowa dostawa
  jednodniowe

  39,90 zł


  Wysokiej jakości soczewki Horien EasyDay zostały wzbogacone o najnowszej generacji filtry UVA/UVB, aby ochronić oko przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Dlatego świetnie sprawdzają się w słoneczne dni.


  Wyprzedaż

  48,90 zł


  LIVE Daily Disposable to soczewki jednodniowe stworzone z myślą o nowoczesnym i wygodnym leczeniu krótko i dalekowzroczności, z którymi boryka się mnóstwo osób w każdym wieku.


  jednodniowe

  97,00 zł
  88,80 zł


  Soczewki jednodniowe bausch and lomb Ultra One Day to najnowszy produkt renomowanego producenta soczewek kontaktowych, który dzięki wykorzystaniu swojego doświadczenia i materiałów najwyższej jakości stworzył soczewki spełniające oczekiwania setek tysięcy klientów.


  jednodniowe

  171,00 zł
  149,70 zł


  Soczewki jednodniowe Biotrue ONEDay w trzykrotnie większym opakowaniu, abyś mógł korzystać ze wszystkich zalet soczewek jednodniowych Biotrue przez dłuższy okres czasu.


  jednodniowe

  68,90 zł


  To co charakteryzuje soczewki kontaktowe Eyeye Bioxy to ich naturalność, dla oka i hipoalergiczność. Dlatego Eyeye Bioxy Daily to soczewki dedykowane osobom o bardzo wrażliwych oczach oraz dla alergików.


  progresywne

  113,80 zł


  Soczewki jednodniowe progresywne MyDay Multifocal to unikatowe rozwiązanie umożliwiające przeciwdziałanie starczowzroczności. Dzięki soczewkom MyDay Multifocal twój wzrok będzie w pełni korygowany zarówno na bliskich odległościach jak i tych dalekich.


  darmowa dostawa
  jednodniowe

  39,90 zł


  Zawsze chciałeś nosić jednodniowe soczewki, ale nie wiedziałeś na które się zdecydować? BioAir Superb 1 Day to soczewki jednodniowe przeznaczone do stosowanie w trybie jednodniowym, który jest klasyfikowany jako najbezpieczniejszy, dla zdrowia oka za sprawą ich pełnej higieniczności.


  jednodniowe

  202,00 zł


  Jednodniowe kontaktowe soczewki Eyeye Bioxy Daily zostały stworzone z myślą o komforcie użytkowania dlatego wykorzystano materiały najwyższej jakości, które gwarantują długotrwałe poczucie naturalności i komfortu, a także zmniejszają prawdopodobieństwo występowania podrażnień rogówki.


  super cena darmowa dostawa
  jednodniowe

  450,00 zł
  389,40 zł


  Czy nie byłoby wspaniale móc cieszyć się uczuciem nawilżenia i świeżości nowej soczewki nawet pod koniec dnia? Teraz to możliwe dzięki soczewkom Acuvue 1 Day Moist, które łączą swobodę i uczucie komfortu. swobodę i uczucie komfortu.


  super cena darmowa dostawa
  jednodniowe

  225,00 zł
  194,70 zł


  Czy nie byłoby wspaniale móc cieszyć się uczuciem nawilżenia i świeżości nowej soczewki nawet pod koniec dnia? Teraz to możliwe dzięki soczewkom Acuvue 1 Day Moist, które łączą swobodę i uczucie komfortu.


  toryczne

  113,80 zł


  Soczewki sferyczne Myday Toric zapewniają idealną korekcję wzroku, podczas leczenia astygmatyzmu i pomagają utrzymać oko nawilżone w trakcie ich użytkowania.


  Wyprzedaż

  82,90 zł


  Życie w dzisiejszym świecie może mieć negatywny wpływ na zdrowie oczu. Soczewki specjalnie zaprojektowane, by sprostać wyzwaniom wielkiego miasta oraz chronić zdrowie Twoich oczu.


  kolorowe

  49,90 zł


  Freshlook OneDay to innowacyjne soczewki kontaktowe, które łączą w sobie zalety estetyczne soczewek FreshLook ColorBlends z jednodniowym systemem użytkowania, który jest wyjątkowo zdrowy i bezpieczny dla ludzkiego oka.


  jednodniowe

  146,70 zł


  Innowacyjne soczewki kontaktowe LIVE Daily Disposable to sprawdzonych produkt zapewniający komfort i wygodę przez cały czas noszenia soczewki na oku. Dzięki soczewkom LIVE Daily Disposable i ich jednodniowemu systemowi użytkowania zawsze będziesz miał pod ręką świeżą i w pełni higieniczną parę soczewek.


  jednodniowe

  79,90 zł


  Miru 1Day 30szt. Flat Pack to wysokiej jakości jednodniowe soczewki producenta Menicon, której za sprawą wykorzystania najnowszych technologii udało się zapakować soczewki jednodniowe starczające na 30 dni w wyjątkowo kompaktowym opakowaniu, które można zabrać ze sobą wszędzie. Dzięki temu osoby i ciągłym ruchu mogą cieszyć się korekcja zawsze kiedy tego potrzebują.


  jednodniowe

  224,70 zł
  219,00 zł


  Jednodniowe szkła MyDay to jedne z najczęściej wybieranych soczewek jednodniowych, ze względu na ich wysokie uwodnienie i specjalne zaokrąglone krawędzie , które niezawodnie dostarczają wygodę dla oka i zmniejszają prawdopodobieństwo powstawania mikrourazów oka.


  Soczewki jednodniowe


  Dla wszystkich tych, którzy mają opanowane zakładanie i ściąganie szkieł kontaktowych lub chcą zapewnić sobie największy poziom higieny, posiadamy profesjonalne soczewki kontaktowe jednodniowe. Stosowanie soczewek "jednorazowych" wyklucza ich codzienną pielęgnację oraz pozwala na bardziej komfortowe podejście do ich noszenia. Wybór soczewek kontaktowych jednodniowych rozwiązanie dla wszystkich osób, dla których komfort użytkowania jest bardzo istotną kwestią i cenią sobie proste i skuteczne rozwiązania. Soczewki jednodniowe będą szczególnie atrakcyjne dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia i mają praktyczne podejście do korzystania z soczewek. Dodatkowo nie trzeba się martwić wystąpieniem infekcji, czy odkładaniem się osadu białkowego, co zdarza się przy zaniedbaniu higieny soczewek o dłuższym okresie używalności, a także codzienną, dość czasochłonną pielęgnacją soczewek. Zapewniamy soczewki dzienne licencjonowanych producentów o pewnej reputacji i sympatii klientów. Oferujemy Acuvue, Soflens, czy Dailies AquaComfort Plus.

  Sprawdź, co zyskasz, wybierając soczewki kontaktowe jednodniowe czyli tak zwane soczewki dzienne:

  • - Soczewki jednorazowe zapewniają niewyobrażalny komfort i wygodę korzystania z nich
  • - Nie musisz tracić czasu na ich codzienną pielęgnację i pieniędzy na specjalne płyny do czyszczenia
  • - Zapewniasz sobie maksymalny poziom higieny oczu używając soczewek dziennych
  • - Świetna ostrość wzroku wszędzie, gdzie tylko tego potrzebujesz  Zadbaj o swoje oczy z najlepszymi soczewkami jednodniowymi w sieci. Jeżeli ponad wszystko cenisz sobie wygodę, to soczewki Dailies są dla Ciebie najlepszym wyborem! W przypadku pytań chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą stanowią między innymi proponowane soczewki jednodniowe!