Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.
 • jednodniowe

Wyświetla 1 - 35 z 35

wg

-
  jednodniowe

  65,40 zł


  Czy nie byłoby wspaniale móc cieszyć się uczuciem nawilżenia i świeżości nowej soczewki nawet pod koniec dnia? Teraz to możliwe dzięki soczewkom Acuvue 1 Day Moist, które łączą swobodę i uczucie komfortu.


  jednodniowe

  79,90 zł


  Innowacyjna soczewka o dużej przepuszczalności tlenu i dobrym nawilżeniu dla osób aktywnych, odczuwających zmęczenie oczu.


  jednodniowe

  82,90 zł


  Życie w dzisiejszym świecie może mieć negatywny wpływ na zdrowie oczu. Soczewki specjalnie zaprojektowane, by sprostać wyzwaniom wielkiego miasta oraz chronić zdrowie Twoich oczu.


  jednodniowe

  72,90 zł


  UWAGA ! Towar może pochodzić z opakowań zbiorczych.


  jednodniowe

  196,20 zł


  Czy nie byłoby wspaniale móc cieszyć się uczuciem nawilżenia i świeżości nowej soczewki nawet pod koniec dnia? Teraz to możliwe dzięki soczewkom Acuvue 1 Day Moist, które łączą swobodę i uczucie komfortu.


  jednodniowe

  79,90 zł
  75,00 zł


  Jednodniowe soczewki w plastikowym pudełeczku!


  jednodniowe

  392,40 zł


  Czy nie byłoby wspaniale móc cieszyć się uczuciem nawilżenia i świeżości nowej soczewki nawet pod koniec dnia? Teraz to możliwe dzięki soczewkom Acuvue 1 Day Moist, które łączą swobodę i uczucie komfortu. swobodę i uczucie komfortu.


  Soczewki jednodniowe


  Dla wszystkich tych, którzy mają opanowane zakładanie i ściąganie szkieł kontaktowych lub chcą zapewnić sobie największy poziom higieny, posiadamy profesjonalne soczewki kontaktowe jednodniowe. Stosowanie soczewek "jednorazowych" wyklucza ich codzienną pielęgnację oraz pozwala na bardziej komfortowe podejście do ich noszenia. Wybór soczewek kontaktowych jednodniowych rozwiązanie dla wszystkich osób, dla których komfort użytkowania jest bardzo istotną kwestią i cenią sobie proste i skuteczne rozwiązania. Soczewki jednodniowe będą szczególnie atrakcyjne dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia i mają praktyczne podejście do korzystania z soczewek. Dodatkowo nie trzeba się martwić wystąpieniem infekcji, czy odkładaniem się osadu białkowego, co zdarza się przy zaniedbaniu higieny soczewek o dłuższym okresie używalności, a także codzienną, dość czasochłonną pielęgnacją soczewek. Zapewniamy soczewki dzienne licencjonowanych producentów o pewnej reputacji i sympatii klientów. Oferujemy Acuvue, Soflens, czy Dailies AquaComfort Plus.

  Sprawdź, co zyskasz, wybierając soczewki kontaktowe jednodniowe czyli tak zwane soczewki dzienne:

  • - Soczewki jednorazowe zapewniają niewyobrażalny komfort i wygodę korzystania z nich
  • - Nie musisz tracić czasu na ich codzienną pielęgnację i pieniędzy na specjalne płyny do czyszczenia
  • - Zapewniasz sobie maksymalny poziom higieny oczu używając soczewek dziennych
  • - Świetna ostrość wzroku wszędzie, gdzie tylko tego potrzebujesz

  Zadbaj o swoje oczy z najlepszymi soczewkami jednodniowymi w sieci. Jeżeli ponad wszystko cenisz sobie wygodę, to soczewki Dailies są dla Ciebie najlepszym wyborem! W przypadku pytań chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą stanowią między innymi proponowane soczewki jednodniowe!