Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.
 • miesięczne

Wyświetla 1 - 36 z 44

wg

-
  na dzień i na noc

  42,65 zł
  39,70 zł


  Biofinity to wygodne i trwałe soczewki kontaktowe stworzone przez firmę CooperVision. Wyposażone w technologię Aquaform i wykonane z innowacyjnego materiału Comfilcon A, zapewniają swobodny przepływ tlenu do oka i minimalizują podrażnienia.


  miesięczne

  42,50 zł
  37,15 zł


  Soczewki Soflens 59 zapewniają komfort noszenia oraz łatwość posługiwania się soczewką.


  na dzień i na noc

  85,30 zł
  78,80 zł


  Soczewki kontaktowe, które zapewniają wygodę i trwałość dzięki innowacyjnym technologiom firmy CooperVision. Dostępne w większym, 6-sztukowym opakowaniu, są idealnym wyborem dla osób, które chcą zapewnić sobie dłuższy okres użytkowania oraz mniejszą ilość zakupów.


  na dzień i na noc

  52,00 zł
  49,50 zł


  Biofinity Energys to soczewki kontaktowe, które zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach spędzających dużo czasu przed ekranami. Dzięki technologii Digital Zone Optics łączą w sobie wygodę noszenia z ochroną oczu przed szkodliwym światłem niebieskim emitowanym przez urządzenia elektroniczne.


  na dzień i na noc

  39,90 zł


  PureVision 2 HD to soczewki kontaktowe, które oferują niesamowicie ostre i wyraźne widzenie dzięki technologii High Definition Optics. Wykonane są z materiału silikonowo-hydrożelowego, który zapewnia wygodne noszenie przez cały dzień. Dostępne są również w mniejszych opakowaniach, co stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują dużych ilości soczewek lub chcą je wypróbować przed zakupem większej ilości.


  miesięczne

  55,00 zł


  Dla komfortu każdego dnia ! Wyjątkowe soczewki z rodziny nowych miękkich soczewek Z zastosowaniem materiału z silikonu i hydrożelu oraz systemu nawilżającego AQUA.


  na dzień i na noc

  71,40 zł


  PureVision 2 HD to rewolucyjne soczewki kontaktowe wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego, zapewniające niezwykle ostre widzenie oraz wygodę noszenia przez cały dzień. Ich technologia High Definition Optics gwarantuje doskonałą jakość obrazu nawet w słabym oświetleniu, a zaawansowana konstrukcja zapobiega osadzaniu się białek na powierzchni soczewek.


  na dzień i na noc

  79,90 zł


  Soczewki kontaktowe stworzone z myślą o zapewnieniu doskonałej jakości widzenia oraz komfortu noszenia. Dzięki zaawansowanej technologii ComfortMoist, soczewki zapewniają odpowiedni poziom wilgoci na powierzchni przez cały dzień, a także redukują suchość oczu. PureVision to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę i zdrowie swoich oczu.


  miesięczne

  79,90 zł


  Miesięczne soczewki kontaktowe firmy Menicon


  miesięczne

  110,00 zł


  Dla komfortu każdego dnia ! Wyjątkowe soczewki z rodziny nowych miękkich soczewek Z zastosowaniem materiału z silikonu i hydrożelu oraz systemu nawilżającego AQUA.


  na dzień i na noc

  59,90 zł


  Miękka, elastyczna soczewka kontaktowa jak żadna inna ! Idealna harmonia by dać prawdziwy komfort.


  super cena darmowa dostawa
  miesięczne

  45,00 zł
  39,90 zł  miesięczne

  82,50 zł


  Najnowsza soczewka marki EYEYE o dużej przepuszczalności tlenu.


  progresywne

  98,00 zł


  Ostre dokładne widzenie na wszystkie odległości dzięki soczewkom Air Optix Aqua Multifocal!


  Soczewki miesięczne

  Soczewki kontaktowe miesięczne to jeden z najbardziej popularnych wyborów, jeżeli chodzi o noszenie szkieł kontaktowych. Zwiększona wytrzymałość soczewek miesięcznych oraz specjalna formuła zapewnia odpowiedni komfort użytkowania, oraz umożliwia sprawne korzystanie z jednej pary przez cały miesiąc, dzięki czemu nie tylko bardzo ograniczamy wydatki na soczewki, lecz także nie musimy się martwić tym, że przez spóźnienie kuriera pozostaniemy bez nich przez kilka dni. Wysoka jakość wykonania daje gwarancję, że soczewki miesięczne w takim czasie z pewnością nie ulegną uszkodzeniu w żaden sposób, a my będziemy mogli się cieszyć wygodą i najlepszym poziomem wizji. Soczewki kontaktowe miesięczne wymagają jednak codziennej pielęgnacji, która zapewni im naturalne cechy i bezpieczeństwo użytkowania. Przy zachowaniu tych podstawowych zasad korzystania z soczewek miesięcznych, otrzymujemy świetny produkt zapewniający doskonałą wizję przez cały czas stosowania.

  Wybierając soczewki miesięczne:

  • - Masz pewność, że przez 30 dni będziesz doskonale widział
  • - W wygodny sposób będziesz mógł nie tylko poprawić ostrość wzroku, lecz także zmienić kolor soczewek
  • - Musisz pamiętać o ich codziennej pielęgnacji przy pomocy specjalnego płynu

  Internetowy sklep Optiva oferuje soczewki miesięczne wyłącznie zaufanych i lubianych producentów, które spełniają wszelkie standardy jakości. Jeżeli cenicie sobie komfort oraz jesteście zaawansowanymi użytkownikami, którzy sprawnie sobie radzą z pielęgnacją i zakładaniem soczewek, to szkła kontaktowe miesięczne z pewnością Was usatysfakcjonują. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!