Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.
 • Płyny i krople

Wyświetla 37 - 55 z 55

wg

-

  Płyny i krople


  Wszyscy użytkownicy soczewek długoterminowych doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak istotne jest dbanie o ich kondycję oraz codzienna pielęgnacja. Dzięki tym zabiegom zachowamy wszystkie naturalne właściwości soczewek, zapewnimy im właściwe nawilżenie gwarantujące bezpieczne noszenie i brak jakichkolwiek dolegliwości, a także umożliwimy ich sterylne przechowywanie w nocy.

  Do tego celu wykorzystujemy rozmaite krople do soczewek oraz płyny. Są one wielozadaniowe, idealnie sprawują się zarówno przy codziennym usuwaniu zanieczyszczeń i osadu białkowego, jak do wypełnienia pojemnika na soczewki podczas ich przechowywania. Aby zapewnić sobie właściwy poziom higieny, polecamy produkty takich renomowanych firm jak Renu, Biotrue, Hyal Drop, czy Opti-Free. Wszystkie z tych popularnych marek znajdą Państwo w naszej ofercie.

  Dlaczego płyny do soczewek są konieczne?
  • - Używasz ich dla własnego bezpieczeństwa
  • - Nieprawidłowe korzystanie z wyrobów medycznych (soczewki także nim są) prowadzi do poważnych konsekwencji zdrowotnych
  • - Zwiększasz komfort użytkowania szkieł kontaktowych
  • - Masz pewność, że Twoje oczy są wolne od nadmiaru bakterii i zanieczyszczeń

  Jeżeli zdrowy wzrok jest dla Ciebie ważny, to z pewnością zaopatrzysz się w profesjonalne krople do soczewek. Soczewki i płyny do nich to skuteczny, jednak wymagający sposób na zapewnienie sobie nieskazitelnej wizji. W końcu gra toczy się o Twoje zdrowie, a nieprawidłowe korzystanie z soczewek z pewnością się do niego nie przyczynia.

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą wszechstronną ofertą. Chętnie podzielimy się także naszym doświadczeniem i wiedzą, dlatego w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.