Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.
 • Płyny i krople

Wyświetla 37 - 51 z 51

wg

-
  darmowa dostawa
  Krople do oczu

  35,00 zł  darmowa dostawa
  Krople do oczu

  10,50 zł  nowość darmowa dostawa
  Krople do oczu

  11,90 zł


  Odkryj moc kropli nawilżających Horien Herbal Eye Drops już dziś i ciesz się długotrwałym komfortem oraz świeżością oczu bez względu na warunki otoczenia czy noszenie soczewek kontaktowych!


  Krople do oczu

  15,90 zł
  10,50 zł


  Starazolin HydroBalance to nawilżające krople do oczu.


  Płyny pielęgnacyjne

  74,20 zł
  64,40 zł  Płyny pielęgnacyjne

  60,80 zł
  59,80 zł  Płyny i krople


  Wszyscy użytkownicy soczewek długoterminowych doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak istotne jest dbanie o ich kondycję oraz codzienna pielęgnacja. Dzięki tym zabiegom zachowamy wszystkie naturalne właściwości soczewek, zapewnimy im właściwe nawilżenie gwarantujące bezpieczne noszenie i brak jakichkolwiek dolegliwości, a także umożliwimy ich sterylne przechowywanie w nocy.

  Do tego celu wykorzystujemy rozmaite krople do soczewek oraz płyny. Są one wielozadaniowe, idealnie sprawują się zarówno przy codziennym usuwaniu zanieczyszczeń i osadu białkowego, jak do wypełnienia pojemnika na soczewki podczas ich przechowywania. Aby zapewnić sobie właściwy poziom higieny, polecamy produkty takich renomowanych firm jak Renu, Biotrue, Hyal Drop, czy Opti-Free. Wszystkie z tych popularnych marek znajdą Państwo w naszej ofercie.

  Dlaczego płyny do soczewek są konieczne?
  • - Używasz ich dla własnego bezpieczeństwa
  • - Nieprawidłowe korzystanie z wyrobów medycznych (soczewki także nim są) prowadzi do poważnych konsekwencji zdrowotnych
  • - Zwiększasz komfort użytkowania szkieł kontaktowych
  • - Masz pewność, że Twoje oczy są wolne od nadmiaru bakterii i zanieczyszczeń

  Jeżeli zdrowy wzrok jest dla Ciebie ważny, to z pewnością zaopatrzysz się w profesjonalne krople do soczewek. Soczewki i płyny do nich to skuteczny, jednak wymagający sposób na zapewnienie sobie nieskazitelnej wizji. W końcu gra toczy się o Twoje zdrowie, a nieprawidłowe korzystanie z soczewek z pewnością się do niego nie przyczynia.

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą wszechstronną ofertą. Chętnie podzielimy się także naszym doświadczeniem i wiedzą, dlatego w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.