Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.

ReNu Multiplus 360 ml

Cena: 20,80
Dostępność:
W magazynie - bardzo duża ilość. Szybka wysyłka.
Opcje
Ilość:
Wartość towarów: 0,00

Udostępnij:

opis

Płyn Renu Multiplus 360 - ochrona i pielęgnacja dla Twoich oczu!


Wszystkie soczewki przeznaczone do długotrwałego stosowania w przeciwieństwie do swoich jednodniowych odpowiedników muszą być w należyty sposób dezynfekowane. Ze względu na ten fakt rutyną staje się ich codzienna pielęgnacja, która obejmuje czynności takie jak założenie, ściągnięcie, dokładne zdezynfekowanie oraz oczyszczenie. Oczywiście do kompleksowej konserwacji soczewek wymagany jest specyfik o odpowiednich parametrach. Dlatego płyn do czyszczenia soczewek Renu Multiplus jest idealnym środkiem do zachowania odpowiedniej higieny. Dzięki niemu możemy w szybki i łatwy sposób wyczyścić i zdezynfekować powierzchnię miękkich soczewek.

W skład płynu renu multiplus wchodzi wiele aktywnych substancji. Podstawą jego szybkiego działania i wysokiej mocy czyszczenia jest połączenie składników takich, jak Poloksamina, Dymed i Hydratate. Dzięki swoim unikatowym właściwością działają aktywnie w zwalczaniu bakterii i zanieczyszczeń. Dodatkową zaletą jest spore opakowania i duża wydajność.

Skuteczność usuwania nawet najbardziej problematycznych zanieczyszczeń z powierzchni soczewek przy użyciu tego rewolucyjnego płynu jest niezaprzeczalna, dzięki czemu soczewki utrzymują wysoką higieniczność i pozostają w dobrej kondycji. Dodatkowo ReNu MultiPlus 360 jest przyjazny dla oczu i nie powoduje uczucia pieczenia ani podrażnień.

Płyn ReNu MultiPlus czyści oraz skutecznie usuwa osady i zabrudzenia , tym samym chroni powierzchnię soczewki. Zapewniając higieniczność Dzięki temu możesz wykonać dezynfekcję soczewek w dużych odstępach czasowych, jednocześnie zachowując korzyści płynąc z ich świeżości i czystości. ReNu MultiPlus 360 do miękkich soczewek kontaktowych jest innowacyjnym płynem, który został stworzony specjalnie z myślą, aby zapewnić użytkownikom wyjątkową wygodę i pełne bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania soczewek kontaktowych.

  Zalety płynu do soczewek kontaktowych ReNu MultiPlus 360
 • Wydajna i dokładna pielęgnacja soczewek - roztwór płynu ReNu Multiplus, dzięki swojej unikatowej formule przyczynia się do usuwania wszelakich osadów białkowych, zanieczyszczenia i bakterii, które powstają na powierzchni soczewek w czasie ich użytkowania.
 • Bezpieczne i przyjazne dla oka - skład renu został opracowany z myślą o zminimalizowaniu szansy na wystąpienie infekcji oraz podrażnień, co jest kluczowe w utrzymaniu dobrej kondycji i zdrowia oka.
 • Długotrwałe nawilżenie - czynniki nawilżające znajdujące się w płynie ReNu Multiplus zadbają o to, aby soczewka pozostała elastyczna na dłużej, tym samym zwiększając komfort i wygodę podczas ich noszenia.
 • Szyki i wygodny w użytkowaniu - odpowiednia pielęgnacja soczewek jest bardzo istotna w kontekście utrzymania ich w odpowiedniej kondycji. Możemy zapewnić, iż proces czyszczenia soczewek przy użyciu ReNu Multiplus zajmuje tylko chwilę. Wystarczy przepłukać dokładnie soczewki płynem, a następnie umieścić je w pojemniczku wypełnionym ReNu Multiplus i odczekać zalecaną ilość czasu.
 • Uniwersalność - dzięki wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych aktywnych składników płyn ReNu Multiplus jest kompatybilnymi z wieloma rodzajami soczewek kontaktowych zarówno z miękkimi, jak i silikonowymi oraz hydrożelowymi.
 • Jakość - ReNu multiplus firmy Bausch & Lomb jest produktem najwyższej jakości cenionym wśród ogromnego grona klientów z całego świata. Bausch & Lomb opracowało formułę płynu od podstaw mając na celu stworzenie płynu, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.


W jakich przypadkach warto zdecydować się na wielofunkcyjny płyn ReNu multiplus?


Przede wszystkim na wstępie warto zaznaczyć, że płyn wielofunkcyjny ReNu Multiplus 360 świetnie sprawdza się w przypadku wielu rodzajów miękkich soczewek, a dzięki swojemu nieskomplikowanemu sposobowi aplikacji cieszy się popularnością we wszystkich grupach wiekowych.

 • Cierpiące na nadwrażliwość oczu - Renu multiplus minimalizuje szanse powstawania wszelakich urazów i podrażnień.
 • Stawiającym na wygodę i komfort - składniki nawilżające utrzymają elastyczność soczewki na wysokim poziomie, tak abyś mógł cieszyć się wygodą i komfortem przez cały okres ich noszenia.
 • Początkującym użytkownikom soczewek kontaktowych - dzięki bardzo łatwemu sposobowi zastosowania płynu renu multiplus przy codziennej pielęgnacji soczewek kontaktowych świetnie sprawdza się on zarówno w przypadku zaawansowanych użytkowników, jak również tych dopiero zaczynających swoją przygodę z soczewkami.
 • Szukających dobrego i sprawdzonego produktu - renu multiplus firmy Bausch&Lomba to gwarancja najwyższej jakości wynikająca z wielu lat doświadczenia w branży okulistycznej. Jego zaawansowana formuła sprawdza się

Czy ReNu jest polecany nowym użytkownikom soczewek kontaktowych?

Tak, stosowanie płynu ReNu jest nieskomplikowane, dlatego jest często polecany zarówno początkującym jak i zaawansowanym użytkownikom soczewek. Szkła wystarczy przepłukać wodą i umieścić w pojemniczku wypełnionym płynem Renu Multiplus, a następnie zostawić do namoczenia. Soczewki należy przechowywać w przeznaczonym do tego pojemniczku. Tak przeprowadzony proces zapewnia dokładną dezynfekcję soczewek kontaktowych. Dla zachowania pełnej higieny nie stosuj płynu ponownie, zaleca się przy każdym procesie czyszczenia aplikacje nowej dawki płynu.

Czy płyn do soczewek ReNu multiplus jest bezpieczny dla oczu?

Oczywiście, że tak. Formuła płynu ReNu Multiplus została opracowana w celu minimalizowania ryzka powstawania jakichkolwiek mikro urazów oraz podrażnień na powierzchni oka.

Z jakimi soczewkami można używać płyn ReNu Mulitplus 360?

Płyn ReNu MultiPlus przeznaczony jest do stosowania z soczewkami miękkimi, silikonowymi oraz hydrożelowymi.

Czy w składzie ReNu Multiplus znajdują się konserwanty?

ReNu Multiplus składa się z wielu aktywnych substancji oraz konserwantów, których zadaniem jest zapobieganie rozwojowi drobnoustrojów, bakterii oraz innych niewymienionych mikroorganizmów w roztworze płynu.

W jakich rozmiarach można kupić płyn ReNu Multiplus?

ReNu MultiPlus dostępny jest w trzech pojemnościach 500 ml, 360 ml oraz 100 ml. Należy jednak pamiętać, iż od chwili otwarcia butelki płyn renu multiplus zachowuje swoje właściwości przez okres 3 miesięcy.
cechy
Parametr Wartość
Producent Bausch&Lomb
Rodzaj Wielofunkcyjny płyn
Ważność 3 miesiące od otwarcia opakowania
Pojemnik na soczewki TAK
Wskazania Do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych
Opakowanie 360 ml
Opinie

Recenzje produktu

Bardzo dobry płyn używam go od lat .

bardzo dobry, spełnia wszelkie oczekiwania

Dodaj recenzję

ReNu Multiplus 360 ml
Oglądane wcześniej produkty