Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.
 • Płyny pielęgnacyjne

Wyświetla 1 - 36 z 37

wg

-
  Płyny pielęgnacyjne

  21,40 zł
  20,60 zł


  Opti-Free Express 355ml to zaawansowany płyn do soczewek kontaktowych, stworzony z myślą o pełnej pielęgnacji Twoich oczu. Dzięki skutecznej formule oferuje kompleksową dezynfekcję, dokładne czyszczenie i intensywne nawilżenie, zapewniając świeżość i komfort przez cały dzień.


  Płyny pielęgnacyjne

  24,90 zł
  23,50 zł


  Solo Care Aqua 360 to rewolucyjny płyn do soczewek kontaktowych, który zapewnia kompleksową pielęgnację i niezrównany komfort noszenia. Dzięki innowacyjnemu systemowi AquaLock, soczewki pozostają intensywnie nawilżone przez cały dzień, eliminując uczucie suchości i dyskomfortu. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia i osady, zapewniając czystość i świeżość soczewek.


  Płyny pielęgnacyjne

  25,90 zł
  24,80 zł


  ReNu Multiplus 360 to nowoczesny i skuteczny płyn do pielęgnacji Twoich soczewek kontaktowych, który zapewni Ci optymalną higienę i komfort użytkowania. Dzięki specjalnej formule i składnikom aktywnym, usunie też zanieczyszczenia i chroni oczy przed bakteriami.


  Płyny pielęgnacyjne

  35,00 zł
  26,90 zł


  Płyn do soczewek Acuvue RevitaLens, który zapewnia całodniowy komfort.


  Płyny pielęgnacyjne

  38,40 zł
  30,90 zł


  ReNu Advanced forumla to potrójna dezynfekcja miękkich soczewek. Nowe rozwiązanie stworzone przez Bausch Lomb.


  Płyny pielęgnacyjne

  14,90 zł


  Płyn do soczewek Acuvue RevitaLens, który zapewnia całodniowy komfort.


  Płyny pielęgnacyjne

  59,90 zł
  38,85 zł


  Oksydacyjny płyn - bezwzględny dla bakterii i łagodny dla oczu.


  Płyny pielęgnacyjne

  25,90 zł


  Najbardziej naturalny sposób ochrony, uzdrawiająca moc aloesu!


  Płyny pielęgnacyjne

  74,20 zł
  64,40 zł  Płyny pielęgnacyjne


  Każda osoba, która rozpoczęła swoją przygodę z soczewkami tygodniowymi, dwutygodniowymi, lub miesięcznymi, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotna jest ich codzienna pielęgnacja. Korzystanie z jednej pary soczewek przez dłuższy czas bez ich czyszczenia prędzej, czy później wywoła bardzo niepożądane skutki. Przede wszystkim możemy się spodziewać pieczenia i swędzenia oczu, które wynika zarówno z gromadzących się bakterii na jej powierzchni, jak i wysychania oka, czy odkładania się osadu białkowego, co jest naturalnym procesem zachodzącym w oku każdego dnia. Niestety prowadzi on do reakcji obronnej organizmu, skutkujący właśnie tymi nieprzyjemnymi odczuciami. Utrzymanie takiego stanu rzeczy skutkuje infekcją, która najczęściej kończy się interwencją lekarską. Dlatego też należy stosować specjalistyczne płyny i specyfiki, takie jak krople, czy płyn Biotrue, który nie tylko służy jako zaplecze higieniczne do mycia, lecz także do przechowywania soczewek, dzięki czemu zachowują one swoje naturalne właściwości.

  Płyny do soczewek są Ci niezbędne, ponieważ:
  • - Gwarantują Ci bezpieczne korzystanie ze szkieł kontaktowych
  • - Chronią przed zanieczyszczeniami
  • - Pozwalają na higieniczne przechowywanie i utrzymują szkła w dobrym stanie
  • - Zaoszczędzą Ci wizyt u lekarza, a w najgorszym przypadku ocalą Twój wzrok

  Jeżeli więc masz na uwadze własne zdrowie, to polecamy płyn Horien, Biotrue lub inne odpowiedniki tego specyfiku. Są to najwyższej jakości preparaty gwarantujące prawidłowe funkcjonowanie soczewek bez negatywnego wpływu na nasze zdrowie.
  Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się nasza wszechstronną ofertą.