Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.
 • Lista produktów

Wyświetla 109 - 144 z 1048

wg

-
  darmowa dostawa
  jednodniowe

  39,90 zł


  Wysokiej jakości soczewki Horien EasyDay zostały wzbogacone o najnowszej generacji filtry UVA/UVB, aby ochronić oko przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Dlatego świetnie sprawdzają się w słoneczne dni.


  toryczne

  96,50 zł


  Poczuj swoje życie a nie soczewki. Acuvue Oasys for Astigmatism zapewniające wyjątkowy komfort noszenia oraz ostre i stabilne widzenie nawet w niekorzystnych warunkach otoczenia.


  miesięczne

  110,00 zł


  Dla komfortu każdego dnia ! Wyjątkowe soczewki z rodziny nowych miękkich soczewek Z zastosowaniem materiału z silikonu i hydrożelu oraz systemu nawilżającego AQUA.


  darmowa dostawa
  Krople do oczu

  31,90 zł  toryczne

  113,80 zł


  Soczewki sferyczne Myday Toric zapewniają idealną korekcję wzroku, podczas leczenia astygmatyzmu i pomagają utrzymać oko nawilżone w trakcie ich użytkowania.


  progresywne

  94,00 zł


  Biofinity multifocal typu N soczewki kontaktowe dla osób z presbiopią i okiem nie dominującym, zapewniające ostrość widzenia zarówno na bliskie, jak i dalsze odległości. Umożliwiają łatwe i szybkie dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika dzięki szerokiemu zakresowi korekcji wad wzroku.


  progresywne

  113,80 zł


  Soczewki jednodniowe progresywne MyDay Multifocal to unikatowe rozwiązanie umożliwiające przeciwdziałanie starczowzroczności. Dzięki soczewkom MyDay Multifocal twój wzrok będzie w pełni korygowany zarówno na bliskich odległościach jak i tych dalekich.


  jednodniowe

  389,40 zł


  Czy nie byłoby wspaniale móc cieszyć się uczuciem nawilżenia i świeżości nowej soczewki nawet pod koniec dnia? Teraz to możliwe dzięki soczewkom Acuvue 1 Day Moist, które łączą swobodę i uczucie komfortu. swobodę i uczucie komfortu.