Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.
 • Lista produktów

Wyświetla 73 - 108 z 1049

wg

-
  Wyprzedaż

  82,90 zł


  Życie w dzisiejszym świecie może mieć negatywny wpływ na zdrowie oczu. Soczewki specjalnie zaprojektowane, by sprostać wyzwaniom wielkiego miasta oraz chronić zdrowie Twoich oczu.


  na dzień i na noc

  99,60 zł


  Biofinity Energys to soczewki kontaktowe, które zostały opracowane z myślą o osobach, które spędzają dużo czasu przed ekranem i potrzebują ochrony przed szkodliwym światłem niebieskim. Dostępne w opakowaniu 6-sztukowym dla użytkowników, pozwalając na dłuższy czas użytkowania jednego opakowania.


  darmowa dostawa
  Krople do oczu

  23,50 zł  super cena darmowa dostawa
  jednodniowe

  65,00 zł
  61,90 zł


  Soczewki jednodniowe clariti renomowanego producenta CooperVision są oczywistym wyborem dla każdego użytkownika soczewek kontaktowych, dlatego warto wypróbować soczewki jednodniowe Clariti 1 Day, które dzięki solidnemu wykonaniu i użytym materiałom najwyższej jakości zyskało pokaźne grono zadowolonych użytkowników.


  Płyny pielęgnacyjne

  14,90 zł


  Płyn do soczewek Acuvue RevitaLens, który zapewnia całodniowy komfort.


  Krople do oczu

  24,90 zł


  Starazolin HydroBalance to nawilżające krople do oczu.


  jednodniowe

  285,00 zł
  266,40 zł


  Soczewki jednodniowe Dailies, które dzięki swoim wyjątkowym właściwością bez problemu nadążą za twoim stylem życia i twoimi potrzebami. Będziesz z nich zadowolony zawsze wtedy kiedy będziesz tylko wymagać od swoich oczu pełnego skupienia.


  Płyny pielęgnacyjne

  38,40 zł
  33,80 zł


  ReNu Advanced forumla to potrójna dezynfekcja miękkich soczewek. Nowe rozwiązanie stworzone przez Bausch Lomb.


  jednodniowe

  108,90 zł
  97,00 zł


  Soczewki jednodniowe bausch and lomb Ultra One Day to najnowszy produkt renomowanego producenta soczewek kontaktowych, który dzięki wykorzystaniu swojego doświadczenia i materiałów najwyższej jakości stworzył soczewki spełniające oczekiwania setek tysięcy klientów.


  miesięczne

  79,90 zł


  Miesięczne soczewki kontaktowe firmy Menicon


  na dzień i na noc

  44,50 zł
  36,80 zł


  PureVision 2 HD to soczewki kontaktowe, które oferują niesamowicie ostre i wyraźne widzenie dzięki technologii High Definition Optics. Wykonane są z materiału silikonowo-hydrożelowego, który zapewnia wygodne noszenie przez cały dzień. Dostępne są również w mniejszych opakowaniach, co stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują dużych ilości soczewek lub chcą je wypróbować przed zakupem większej ilości.


  miesięczne

  79,90 zł


  Najnowsza soczewka marki EYEYE o dużej przepuszczalności tlenu.


  jednodniowe

  62,90 zł


  To co charakteryzuje soczewki kontaktowe Eyeye Bioxy to ich naturalność, dla oka i hipoalergiczność. Dlatego Eyeye Bioxy Daily to soczewki dedykowane osobom o bardzo wrażliwych oczach oraz dla alergików.


  darmowa dostawa
  Krople do oczu

  29,90 zł  jednodniowe

  194,70 zł


  Czy nie byłoby wspaniale móc cieszyć się uczuciem nawilżenia i świeżości nowej soczewki nawet pod koniec dnia? Teraz to możliwe dzięki soczewkom Acuvue 1 Day Moist, które łączą swobodę i uczucie komfortu.


  dwutygodniowe

  65,00 zł


  Acuvue 2 soczewka, która ma w sobie wszystko. Jeśli chodzi o Twój wzrok, naturalne jest wybranie tego co najlepsze.


  progresywne

  94,00 zł


  Biofinity multifocal typ D to soczewki kontaktowe zaprojektowane z myślą o osobach z presbiopią dla oka dominującego. Zapewniając im ostrość widzenia zarówno na bliskie, jak i dalsze odległości. Wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego, zapewniają wygodę i wilgotność przez cały dzień.


  jednodniowe

  169,00 zł


  Jednodniowe kontaktowe soczewki Eyeye Bioxy Daily zostały stworzone z myślą o komforcie użytkowania dlatego wykorzystano materiały najwyższej jakości, które gwarantują długotrwałe poczucie naturalności i komfortu, a także zmniejszają prawdopodobieństwo występowania podrażnień rogówki.


  jednodniowe

  164,70 zł


  Soczewki jednodniowe Biotrue ONEDay w trzykrotnie większym opakowaniu, abyś mógł korzystać ze wszystkich zalet soczewek jednodniowych Biotrue przez dłuższy okres czasu.