Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.
 • Lista produktów

Wyświetla 37 - 72 z 1048

wg

-
  darmowa dostawa
  Krople do oczu

  19,90 zł  na dzień i na noc

  79,90 zł
  69,99 zł


  Soczewki kontaktowe stworzone z myślą o zapewnieniu doskonałej jakości widzenia oraz komfortu noszenia. Dzięki zaawansowanej technologii ComfortMoist, soczewki zapewniają odpowiedni poziom wilgoci na powierzchni przez cały dzień, a także redukują suchość oczu. PureVision to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę i zdrowie swoich oczu.


  miesięczne

  55,00 zł


  Dla komfortu każdego dnia ! Wyjątkowe soczewki z rodziny nowych miękkich soczewek Z zastosowaniem materiału z silikonu i hydrożelu oraz systemu nawilżającego AQUA.


  jednodniowe

  49,10 zł


  Soczewki jednodniowe coopervision Proclear 1 Day cechuje bardzo wysoka przepuszczalność tlenu, która jest kluczowa do prawidłowego i zdrowego funkcjonowania oka. Minimalizując tym samym ryzyko powstawania różnorakich urazów i mikro ran na powierzchni oka.


  darmowa dostawa
  jednodniowe

  39,90 zł


  Zawsze chciałeś nosić jednodniowe soczewki, ale nie wiedziałeś na które się zdecydować? BioAir Superb 1 Day to soczewki jednodniowe przeznaczone do stosowanie w trybie jednodniowym, który jest klasyfikowany jako najbezpieczniejszy, dla zdrowia oka za sprawą ich pełnej higieniczności.


  darmowa dostawa
  jednodniowe

  39,90 zł


  Horien 1 DayDisposable to soczewki kontaktowe wykonane Ocufilcon D materiału wyjątkowo odpornego na wszelakiego rodzaju zanieczyszczenia, dzięki czemu zapewniają oku zarówno ochronę jak i higieniczność.


  Wyprzedaż

  43,00 zł


  LIVE Daily Disposable to soczewki jednodniowe stworzone z myślą o nowoczesnym i wygodnym leczeniu krótko i dalekowzroczności, z którymi boryka się mnóstwo osób w każdym wieku.


  jednodniowe

  157,35 zł
  154,86 zł


  Nowe większe i bardziej ergonomiczne opakowanie produktu, który pokochały tysiące zadowolonych klientów to właśnie Dailies AquaComfort Plus 90szt. od firmy Alcon.


  na dzień i na noc

  56,50 zł


  Miękka, elastyczna soczewka kontaktowa jak żadna inna ! Idealna harmonia by dać prawdziwy komfort.


  super cena darmowa dostawa
  miesięczne

  45,00 zł
  29,90 zł  toryczne

  77,90 zł


  Alcon z myślą o osobach cierpiących na astygmatyzm postanowił rozszerzyć swoją markę Dailies AquaComfort Plus o nowy produkt. Tak oto powstały toryczne jednodniowe soczewki Dailies AquaComfort Plus Toric.


  super cena darmowa dostawa
  kwartalne

  24,90 zł
  19,90 zł  Płyny pielęgnacyjne

  26,90 zł


  Najbardziej naturalny sposób ochrony, uzdrawiająca moc aloesu!