Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.
 • "bausch"

Wyświetla 1 - 25 z 25

wg

-
  miesięczne

  42,50 zł
  41,50 zł


  Soczewki Soflens 59 zapewniają komfort noszenia oraz łatwość posługiwania się soczewką.


  jednodniowe

  57,00 zł
  47,90 zł


  Soczewki jednodniowe Biotrue ONEDay to miękkie soczewki jednodniowe marki BAUSCH & LOMB stworzone z myślą o alergikach i osobach o bardzo wrażliwych oczach, które każdego dnia potrzebują nowych, świeżych i w pełni sterylnych szkieł kontaktowych.


  Płyny pielęgnacyjne

  25,90 zł
  20,30 zł


  ReNu Multiplus 360 to nowoczesny i skuteczny płyn do pielęgnacji Twoich soczewek kontaktowych, który zapewni Ci optymalną higienę i komfort użytkowania. Dzięki specjalnej formule i składnikom aktywnym, usunie też zanieczyszczenia i chroni oczy przed bakteriami.


  Płyny pielęgnacyjne

  59,90 zł
  37,50 zł


  Oksydacyjny płyn - bezwzględny dla bakterii i łagodny dla oczu.


  jednodniowe

  97,00 zł
  88,50 zł


  Soczewki jednodniowe bausch and lomb Ultra One Day to najnowszy produkt renomowanego producenta soczewek kontaktowych, który dzięki wykorzystaniu swojego doświadczenia i materiałów najwyższej jakości stworzył soczewki spełniające oczekiwania setek tysięcy klientów.


  darmowa dostawa
  do soczewek

  4,90 zł  Płyny pielęgnacyjne

  38,40 zł
  30,90 zł


  ReNu Advanced forumla to potrójna dezynfekcja miękkich soczewek. Nowe rozwiązanie stworzone przez Bausch Lomb.


  jednodniowe

  171,00 zł
  144,84 zł


  Soczewki jednodniowe Biotrue ONEDay w trzykrotnie większym opakowaniu, abyś mógł korzystać ze wszystkich zalet soczewek jednodniowych Biotrue przez dłuższy okres czasu.


  jednodniowe

  39,20 zł


  Soflens DailyDisposable to najpopularniejsze soczewki kontaktowe firmy bausch and lomb. Jest to zasługa dużego uwodnienia na poziomie 59% i specjalnego materiału soczewki jednodniowej, którym jest Hilafilcon B. Dzięki czemu oko ma poczucie wygody i komfortu do 24 godzin od ich założenia.


  na dzień i na noc

  71,34 zł


  PureVision 2 HD to rewolucyjne soczewki kontaktowe wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego, zapewniające niezwykle ostre widzenie oraz wygodę noszenia przez cały dzień. Ich technologia High Definition Optics gwarantuje doskonałą jakość obrazu nawet w słabym oświetleniu, a zaawansowana konstrukcja zapobiega osadzaniu się białek na powierzchni soczewek.