Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.

Soflens 59 6szt.

Cena od: 42,50
Dostępność:
Wszystkie opcje zwykle dostępne w magazynie. Wybierz parametry aby sprawdzić dostępność konkretnego produktu.
UWAGA ! Towar może pochodzić z opakowań zbiorczych.
Twoja wada wzroku jest:
Opcje Oko lewe Wartość Oko prawe
Ilość:
moc soczewki:
wybierz
  wybierz
   Cena: 42,50 zł
   Produkt o danych parametrach jest niedostępny, skontaktuj się ze sprzedawcą.
   Proszę wybrać parametry produktu.
   Wystąpił błąd, skontaktuj się ze sprzedawcą.
   42,50 zł
   Produkt o danych parametrach jest niedostępny, skontaktuj się ze sprzedawcą.
   Proszę wybrać parametry produktu.
   Wystąpił błąd, skontaktuj się ze sprzedawcą.
   Wartość towarów: 0,00

   Udostępnij:

   opis

   Soflens 59 - soczewki dla Ciebie!


   Soczewki Bausch&Lomb Soflens 59 zostały stworzone dla wszystkich osób, które mają problem z dobrym widzeniem zarówno na krótkie, jak i na długie odległości. Dolegliwości takie jak krótkowzroczność, czy dalekowidzenie z pewnością nie ułatwiają codziennych obowiązków, na szczęście nie trzeba uciekać się do noszenia grubych szkieł w okularach, ponieważ soczewki kontaktowe Soflens 59 w rewelacyjny sposób je zastąpią. Przy mocy soczewek sięgającej od -9 do +6 z pewnością każdy dobierze szkła w taki sposób, by zapewniały komfortową i wyraźną wizję każdego dnia.
   Soflens 59 to soczewki typu miękkiego, charakteryzujące się prostotą użytkowania, zarówno podczas zakładania/ściągania, jak i codziennego użytkowania. Dzięki nowoczesnej formule UniFit, powierzchnia soczewki w bardzo łatwy sposób dostosowuje się do krzywizny oka, a także, jeżeli to konieczne, umożliwia proste przesunięcie jej w celu poprawienia jakości użytkowania. Przyczynia się do tego równomiernie rozłożona masa, która podczas ruchu nie drażni powierzchni oka.

   Inną zaletą tego renomowanego produktu Soflens 59 jest wykonanie z fantastycznego materiału, jakim jest Halafilcon B. Wszystkie powyżej wymienione cechy charakterystyczne w połączeniu z zachowaniem nawilżenia soczewki na poziomie 59% dają świetne efekty w walce z odkładającym się osadem białkowym, a także z wszelkimi zanieczyszczeniami, które mogłyby się dostać do oka.   W jaki sposób zadbać o prawidłowe funkcjonowanie soczewek?

    Soczewki kontaktowe Soflens 59 są przeznaczone do użytkowania miesięcznego, w czasie dnia. Oznacza to, że wymagają one odpowiedniej, codziennej pielęgnacji, dzięki której zachowają wszystkie swoje właściwości.
    Wykorzystanie specjalistycznego płynu do soczewek pomoże nam w:
   • -zachowaniu ich świeżości
   • -podtrzymaniu naturalnych cech
   • -przechowywaniu w nocy
   • -codziennej pielęgnacji
   • -usuwaniu zanieczyszczeń

   Dla kogo przeznaczone są soczewki Soflens 59?

   Najbardziej skorzystają na korzystaniu z nich osoby cierpiące na krótko lub dalekowzroczność i to właśnie z myślą o nich powstał model soczewki Soflens 59. Dzięki swojej budowie znacznie wspomagają zachowanie prawidłowej wizji, a także są przyjazne dla wszystkich tych, którzy często odczuwają zmęczenie lub pieczenie oczu, pracują przez długie godziny w towarzystwie ekranu monitora, czy w suchych warunkach, gdzie oczy szybko wysychają. Jednak Soflens 59 równie dobrze sprawdzą się dla każdej osoby, która poszukuje wysokiej jakości soczewek w dogodnej cenie.

   cechy
   Parametr Wartość
   Producent Bausch&Lomb
   Tryb noszenia Dzienny
   Rodzaj soczewek Miesięczne
   Zakres mocy: -9,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
   -6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
   Krzywizna 8.6
   Materiał Hilafilcon B
   Średnica 14.2 mm
   Uwodnienie 59%
   Przepuszczalność tlenu 22 Dk/t
   Zabarwienie jasnoniebieskie
   Opakowanie 6 soczewek
   Opinie

   Recenzje produktu

   Soczewki godne polecenia. :)

   Wypróbowałam soczewki bausch&lomb kilka miesięcy temu i od tego momentu nie noszę żadnych innych. Są bardzo komfortowe w użytkowaniu. Noszę je zazwyczaj cały dzień i nie odczuwam żadnego dyskomfortu.

   Soczewki soflens 59 polecam każdemu. Duży plus za wysokie nawilżenie.

   Soczewki bausch&lomb nosi się bardzo wygodnie. Są odpowiednio nawilżone, dlatego z powodzeniem można je nosić cały dzień. Jak dla mnie soczewki nr 1 na rynku. Noszę od pół roku i nie narzekam.

   Rok temu usłyszałam o soczewkach Bausch and lomb soflens 59. Opinie na ich temat były bardzo dobre, więc postanowiłam je wypróbować. Nie żałuję. Polecam każdemu.

   Mam dość dużą wadę wzroku bo 6+ i myślałam, że soczewki nie są dla mnie. W soczewkach Soflens 59 Bausch and lomb widzę jednak bardzo dobrze. Obraz się nie zamazuje i mogę je nosić bez obaw cały dzień.

   Soflens 59 to wyjątkowo miękkie i elastyczne soczewki za przestępną cenę. Jestem z nich zadowolona i stosuje od dłuższego czasu.

   Soczewki Soflens 59 to idealne soczewki dla wymagających. Proste zakładanie i wysoki komfort noszenia.

   Są to najlepsze soczewki, jakie do tej pory stosowałam. Są miękkie i cienkie, dzięki czemu nie czuje się ich przy noszeniu. Szczerze polecam.

   Dodaj recenzję

   Soflens 59 6szt.
   Oglądane wcześniej produkty