Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.
 • Przeciwsłoneczne

Wyświetla 1 - 26 z 26

wg

-

  Polaroid

  Okulary przeciwsłoneczne Polaroid - dlaczego warto wybrać?


  Jeśli zastanawiasz się nad zakupem okularów polaroid, pierwszym faktem na który warto zwrócić uwagę jest zastosowany filtr UV. Bez wątpienia jest to kluczowe dla ochrony oka przed szkodliwymi promieniami światła oraz odblaskami. Dlatego okulary przeciwsłoneczne Polaroid są oparte na najnowszej generacji filtrach UV, które zapewniają najwyższy poziom ochrony twoich oczu. Okulary polaryzacyjne Polaroid wykorzystują najnowszą technologię blokowania określonych, czyli poziomych wiązek światła potocznie nazywanych odblaskami. Dzięki zatrzymywaniu jedynie określonych rodzajów promieni świetlnych dostarczany do oka obraz pozostaje wyraźny, a kolory nie zostają zniekształcone. Czego nie można powiedzieć o okularach przeciwsłonecznych nieposiadających polaryzacji. Ta cecha okularów Polaroid jest wysoce ceniona przez wszystkich, którzy potrzebują pełnego skupienia, a podczas swoich codziennych aktywności lub pracy są wystawieni na działanie odblasków. Przykładem mogą tu być kierowcy, których często oślepiają promienie świetlne odbijane od karoserii samochodów oraz innych obiektów. W rezultacie powstaje przy tym duży dyskomfort podczas prowadzenia pojazdu. Okulary przeciwsłoneczne Polaroid eliminują taką możliwość, a także zapewniają dobrą widoczność na drodze oraz nie wpływają na postrzeganie kolorów i kształtów.

  Kolejnym aspektem przemawiającym za wyborem okularów polaryzacyjnych Polaroid jest ich unikatowy styl. W rozbudowanym asortymencie zaproponowanym przez firmę Polaroid, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Gdyż w owej ofercie można znaleźć dosłownie wszystko! Zarówno okulary przyciągające uwagę zaprojektowane w duchu retro, dzięki którym zawsze będziesz w centrum uwagi. Jak i wygodne okulary sportowe idealne na każdą okazję. Przy produkcji okularów Polaroid zastosowano najnowsze technologie, zaawansowane metody obróbki oraz materiały najwyższej jakości, aby klient zawsze był usatysfakcjonowany z otrzymanego produktu. Natomiast ich projektem zajmowali się profesjonaliści z branży okulistycznej oraz najlepsi styliści, żeby okulary Polaroid zawsze dobrze wyglądały oraz dostarczały optymalne doznania wzrokowe przystosowane do potrzeb klienta. Podsumowując okulary polaryzacyjne Polaroid, są przede wszystkim najlepszą możliwą ochroną twojego wzroku, przed negatywnym oddziaływaniem promieni słonecznych oraz odblasków. Specyfikacja Polaroid okulary przeciwsłoneczne sprawia, że to idealny wybór dla osób aktywnych i kierowców. Duży asortyment dostępnych modeli sprawia, iż łatwo dobrać okulary do swoich potrzeb i gustu. Znajdziemy w nich okulary polaroid damskie. oraz okulary polaroid męskie. Jakość wykonania daje gwarancje ich trwałości i wygody użytkowania.

  Co zapewnia polaryzacja w okularach?


  Polaryzacja polega na blokowaniu konkretnych wiązek światła i przepuszczaniu pozostałych. Takie rozwiązanie sprawia, że okulary przeciwsłoneczne Polaroid zapewniają użytkownikowi doskonałe widzenie kształtów i kolorów przy jednoczesnym eliminowaniu oślepiających odblasków. Wszystko to dzieje się za sprawą blokowania spolaryzowanego światła przez specjalnie do tego przystosowane filtry zastosowane w okularach z polaryzacją. Podczas, gdy większość okularów przeciwsłonecznych blokuje światło kosztem słabej widoczności i mniej rzeczywistych kolorów, te oferowane przez firmę Polaroid dzięki wykorzystaniu rewolucyjnej technologii polaryzacji zapewniają najlepsze możliwe doznania wzrokowe przy jednoczesnym całkowitym negowaniu odblasków. Dlatego okulary Polaroid to produkt, który ze względu na swoje unikatowe właściwości preferowany jest głównie przez osoby takie jak kierowcy, sportowcy i osoby aktywne.

  Zalety okularów Polaroid:


  • - Gwarancja jakości - Polaroid to firma ciesząca się wśród klientów reputacją producenta dbającego o kunszt wykonania oraz dbałości o szczegóły. Uczciwe podejście do potrzeb klientów i wykorzystywanie tylko najlepszych materiałów były kluczem do uzyskania tej renomy. Niewątpliwie kupując okulary polaryzacyjne marki Polaroid, masz gwarancje, że otrzymasz produkt najwyższej jakości.
  • - Wysoki komfort użytkowania - okulary Polaroid zaprojektowana z myślą o wygodzie klienta, tak aby każda sekunda użytkowania była przyjemna i komfortowa. Ponieważ jest to podstawa dobrych okularów, żeby zachęcały one do noszenia, a nie były niechcianą koniecznością.
  • - Polaryzacja - specjalna powłoka polaryzacyjna zablokuje wszelkie odblaski oraz ochroni twoje oczy przed szkodliwymi promieniami UV. Godnym uwagi jest też fakt, że w przeciwieństwie do okularów przeciwsłonecznych oferowanych przez inne firmy, które za sprawą mocnego przyciemnienia w znacznym stopniu ograniczają dostarczane informacje do oka, te sygnowane marką Polaroid zapewniają najwyższy standard widzenia i sprawiają, że kolory oraz kształty pozostają naturalne i wyraźne. Możliwe jest to za sprawą blokowania spolaryzowanego światła.
  • - Szeroka gama asortymentu - Polaroid ma w swoje ofercie wiele modeli okularów polaryzacyjnych skrojonych na każdą okazję. Dlatego wybranie odpowiedniego rodzaju oprawki i koloru szkieł, dostosowanych do twoich potrzeb jest proste i przyjemne.


  Historia marki Polaroid


  Amerykańska firma Polaroid powstała w 1937 roku za pośrednictwem młodego wynalazcy i naukowca Edwina Herberta Landa. Jego wizja była jasna, chciał on zmieniać świat i wykorzystując swój niezaprzeczalny geniusz w dziedzinie fizyki, nieprzerwanie dążył do tego, aby spełnić ten cel. Przedsiębiorstwo Polaroid początkowo zajmowało się produkcją i sprzedażą foli polaryzacyjnej, ale dzięki dalszemu rozwojowi oraz wprowadzeniu w okolicach lat 40 masowej produkcji firma dobrze radziła sobie na rynku i prosperowała. Taki bieg wydarzeń doprowadził do tego, że w 1947 r. marka Polaroid zaczęła sprzedaż zupełnie nowego i rewolucyjnego produktu, którym był aparat fotograficzny. Aparat ten był przełomowy osiągnięciem w tamtych czasach i pozwalał robić czarno-białe zdjęcia z niewiarygodną szybkością. Rynek oraz konsumenci ciepło przyjęli rozwiązanie oferowane przez produkt firmy Polaroid. Kilkanaście lat później, bo w 1963 roku została zaimplementowana technologia Polacolor, pozwalając na robienie zdjęć w kolorze. Niestety pomimo wprowadzenia w latach 70 technologii Polavision i wygrania w latach 80 dużej sprawy sądowej z firmą Kodak przedsiębiorstwo Polaroid odnosiło straty i nie mogło utrzymać się na rynku, co skutkowało ogłoszeniem upadłości w 2001 r. Na szczęście znak towarowy został wykupiony przez inną firmą. W obecnych czasach pod marką Polaroid można kupić wiele znakomitej jakości produktów takich jak na przykład okulary korekcyjne Polaroid lub okulary przeciwsłoneczne Polaroid.