Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.
 • Air Optix

Wyświetla 1 - 16 z 16

wg

-
  na dzień i na noc

  96,00 zł
  87,90 zł


  Air Optix Night&Day AQUA to seria soczewek kontaktowych, które są idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują wygody i komfortu przez całą dobę. Dzięki ich wysokiej przepuszczalności dla tlenu, użytkownicy mogą cieszyć się pełną swobodą i zdrowiem oczu, a także wyjątkowo ostro widzą. Soczewki te są dostępne w różnych parametrach korygujących, dzięki czemu każdy może znaleźć odpowiednie dla siebie soczewki.


  miesięczne

  55,00 zł


  Dla komfortu każdego dnia ! Wyjątkowe soczewki z rodziny nowych miękkich soczewek Z zastosowaniem materiału z silikonu i hydrożelu oraz systemu nawilżającego AQUA.


  miesięczne

  110,00 zł


  Dla komfortu każdego dnia ! Wyjątkowe soczewki z rodziny nowych miękkich soczewek Z zastosowaniem materiału z silikonu i hydrożelu oraz systemu nawilżającego AQUA.


  progresywne

  98,00 zł


  Ostre dokładne widzenie na wszystkie odległości dzięki soczewkom Air Optix Aqua Multifocal!


  Air Optix

  Air Optix to marka, która produkuje miesięczne soczewki kontaktowe, które należą do firmy Alcon. Dawniej firma ta nosiła nazwę Ciba Vision. Marka stawia na produkcję szkieł kontaktowych nowej generacji, które tworzone są z oddychającego materiału silikonowo-hydrożelowego. Wszystko to ma na celu sprawić, aby oczy były odpowiednio nawilżone. Soczewki Air Optix tworzone są z przeznaczeniem dla wszystkich wad wzroku. Znajdziecie tutaj szkła kontakowe toryczne dla astygmatyków, czy dla osób z prezbiopią. Ponadto są to z pewnością produkty przeznaczone dla osób prowadzących intensywny tryb życia, które nie zawsze mają czas na codzienną pielęgnację soczewek. Dzięki odpowiedniemu dostępowi tlenu do oczu, noszenie szkieł jest bardzo komfortowe i zapewnia doskonałe widzenie o każdej porze dnia czy nocy.