Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.
 • progresywne

Wyświetla 1 - 19 z 19

wg

-
  progresywne

  113,80 zł


  Soczewki jednodniowe progresywne MyDay Multifocal to unikatowe rozwiązanie umożliwiające przeciwdziałanie starczowzroczności. Dzięki soczewkom MyDay Multifocal twój wzrok będzie w pełni korygowany zarówno na bliskich odległościach jak i tych dalekich.


  progresywne

  104,50 zł


  Biofinity multifocal typu N soczewki kontaktowe dla osób z presbiopią i okiem nie dominującym, zapewniające ostrość widzenia zarówno na bliskie, jak i dalsze odległości. Umożliwiają łatwe i szybkie dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika dzięki szerokiemu zakresowi korekcji wad wzroku.


  progresywne

  104,50 zł


  Biofinity multifocal typ D to soczewki kontaktowe zaprojektowane z myślą o osobach z presbiopią dla oka dominującego. Zapewniając im ostrość widzenia zarówno na bliskie, jak i dalsze odległości. Wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego, zapewniają wygodę i wilgotność przez cały dzień.


  progresywne

  98,00 zł


  Ostre dokładne widzenie na wszystkie odległości dzięki soczewkom Air Optix Aqua Multifocal!


  progresywne

  88,90 zł


  Biotrue ONEDay for Presbyopia to soczewki jednodniowe progresywne marki Biotrue zaprojektowane specjalnie, dla osób po 40 roku życia, mierzących się z problemami starowzroczności.


  Soczewki progresywne

  Soczewki progresywne, które bywają także nazywane soczewkami multifokalnymi, stworzone są aby pozwolić na pełną ostrość widzenia zarówno z bliska, jak i z daleka. Przeznaczone są do korekcji starowzroczności oraz innych zaburzeń akomodacji. Z reguły noszone są przez osoby, które przekroczyły 40 rok życia. Są idealną alternatywą dla osób, które nie lubią nosić okularów lub ich tryb życia na to nie pozwala. Progresywne soczewki kontaktowe pozwalają na zachowanie standardu widzenia na najwyższym poziomie przy jednoczesnym komforcie i wygodzie noszenia. To nie różni się niczym od noszenia standardowych soczewek. Ponadto starowzroczność niejednokrotnie wiąże się z noszeniem dwóch par okularów, dzięki soczewkom progresywnym nie jest to już problem. Ich dwuogniskowość zastępuje szkła korekcyjne do widzenia z daleka i z bliska.

  Wybierz soczewki tego typu, jeśli:
  • - Jesteś seniorem, który boryka się z problemami ze wzrokiem
  • - Potrzebujesz dwóch par okularów
  • - Cenisz sobie wygodę i komfort
  • - Szukasz produktu najwyższej jakości
  • - Szukasz dla swojego wzroku najlepszego poziomu bezpieczeństwa

  Szkła kontaktowe progresywne są dużym ułatwieniem w wykonywaniu codziennych obowiązków, a także w aktywnym funkcjonowaniu każdego seniora. Dzięki nim osoby starsze będą mogły powrócić lub rozpocząć uprawianie sportów pozytywnie wpływających na ich kondycję fizyczną, a także w doskonały sposób zadbają o ich poprawne widzenie.

  Serdecznie polecamy te produkty wszystkim seniorom i zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania informacji.