Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.

O nas


Dane kontaktowe

OPTIVA Salon Optyczny s.c.
ul. Sobieskiego 64A
41-200 Sosnowiec
NIP 6443110334
REGON 277950280

327 855 080
796716760
optiva@optiva.pl

Nasza historia


Jesteśmy najdłużej działającym w Polsce optykiem internetowym oferującym soczewki kontaktowe i środki do ich pielęgnacji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w 2002 roku uruchomiliśmy sprzedaż soczewek kontatkowych przez internet, jednakże zainteresowanie taką usługą przerosło nasze wyobrażenia.

Dotychczas zaufało nam kilkadziesiąt tysięcy Klientów, wśród których jest wielu stałych Klientów dokonujących u nas zakupów od samego początku.

Jesteśmy szczególnie dumni z faktu, że przez tak wiele lat utrzymujemy pozycję lidera na polskim rynku, zawdzięczając ją ciężkiej pracy całego zespołu Optiva i wrażliwości na uwagi przekazywane nam stale przez naszych Klientów. To Państwa sugestie sprawiają, że stale się rozwijamy, a zakupy u nas są przyjemnością i nie nastręczają żadnych trudności.

Zarówno ceny produktów, jak i opinie o nas możecie Państwo śledzić na bieżąco na porównywarkach internetowych.

Jedno co jest stałe w naszej działalności od wielu lat to fakt, że zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne szkła kontaktowe i płyny pielęgnacyjne w najniższych cenach na rynku, a każdy Klient jest dla nas najważniejszy. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę produktów, w tym duży wybór soczewek kolorowych, torycznych i progresywnych. Ta dewiza sprawia, że wśród rzeszy naszych Klientów znalazło się również wiele znanych postaci życia publicznego.

Jednym z priorytetów jest dla nas poszanowanie Państwa prywatności, stąd przywiązujemy szczególną wagę do ochrony danych osobowych naszych Klientów.

Oferta

Naszą ofertę kierujemy do osób, które cenią sobie swój czas, wygodę i bezpieczeństwo zakupów.

Dokładamy starań aby usprawnić obsługę klienta i dopasować ofertę do Państwa potrzeb, reagując na bieżąco na otrzymywane sygnały i uwagi dotyczące naszego serwisu.

W sprzedaży posiadamy kilkadziesiąt oryginalnych produktów renomowanych światowych producentów z branży optycznej: Bausch&Lomb, Ciba Vision, Johnson&Johnson, CooperVision. Oferujemy czołowe marki takie jak Pure Vision, Night Day,Optix, Acuvue, Soflens, Oasys.

Realizując Państwa zamówienia służymy fachową pomocą, tak aby udostępnić Państwu ściśle zalecony przez lekarza okulistę typ soczewki i środek do jej pielęgnacji.

O atrakcyjności naszej oferty decyduje niska końcowa cena dla klienta, szybki czas realizacji oraz wysoki poziom obsługi Klienta. Chcąc zapewnić Państwu pełne bezpeczeństwo i komfort użytkowania soczewek kontaktowych oferujemy również środki do ich pielęgnacji.

Osoby, które nam dotychczas zaufały wiedzą, że sprawnie realizujemy zamówienia, w razie potrzeby kontaktując się z klientem w celu wyjaśnienia wątpliwości. Jesteśmy przekonani, że wiedza naszych klientów o soczewkach, sposobach ich użytkowania i pielęgnacji oraz konieczności okresowej kontroli okulistycznej jest kluczem do uzyskania pełnej długoterminowej satysfakacji z użytkowania soczewek.

Utrzymywane wysokie stany magazynowe w połączeniu ze stale usprawnianym sposobem dostawy towarów oraz form płatności sprawiają, że ponad 90% zamówień dociera do naszych Klientów w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.

Specjalnie dla naszych klientów zamieszczamy również porady i zalecenia dotyczące bezpiecznego użytkowania soczewek PORADNIK

Pytania i sugestie prosimy kierować na adres poczty internetowej: optiva@optiva.pl

Zapraszamy Państwa do zakupów w naszym salonie optycznym.