Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.

Soflens 59 6szt. 8.6 +0,75 D (2020-04)

Kod: ZE/SOF59/6/8.6/+0,75 D

Cena: 0,00 zł 19,90
Dostępność:
Brak
UWAGA ! Data ważności : (2020-04)
Opcje
Ilość:
Wartość towarów: 0,00

Udostępnij:

opis

Soflens 59 - soczewki dla Ciebie!


Soczewki Bausch&Lomb Soflens 59 zostały stworzone dla wszystkich osób, które mają problem z dobrym widzeniem zarówno na krótkie, jak i na długie odległości. Dolegliwości takie jak krótkowzroczność, czy dalekowidzenie z pewnością nie ułatwiają codziennych obowiązków, na szczęście nie trzeba uciekać się do noszenia grubych szkieł w okularach, ponieważ soczewki kontaktowe Soflens 59 w rewelacyjny sposób je zastąpią. Przy mocy soczewek sięgającej od -9 do +6 z pewnością każdy dobierze szkła w taki sposób, by zapewniały komfortową i wyraźną wizję każdego dnia.
Soflens 59 to soczewki typu miękkiego, charakteryzujące się prostotą użytkowania, zarówno podczas zakładania/ściągania, jak i codziennego użytkowania. Dzięki nowoczesnej formule UniFit, powierzchnia soczewki w bardzo łatwy sposób dostosowuje się do krzywizny oka, a także, jeżeli to konieczne, umożliwia proste przesunięcie jej w celu poprawienia jakości użytkowania. Przyczynia się do tego równomiernie rozłożona masa, która podczas ruchu nie drażni powierzchni oka.

Inną zaletą tego renomowanego produktu jest wykonanie z fantastycznego materiału, jakim jest Halafilcon B. Wszystkie powyżej wymienione cechy charakterystyczne w połączeniu z zachowaniem nawilżenia soczewki na poziomie 59% dają świetne efekty w walce z odkładającym się osadem białkowym, a także z wszelkimi zanieczyszczeniami, które mogłyby się dostać do oka.

W jaki sposób zadbać o prawidłowe funkcjonowanie soczewek?

    Soczewki kontaktowe Soflens 59 są przeznaczone do użytkowania miesięcznego, w czasie dnia. Oznacza to, że wymagają one odpowiedniej, codziennej pielęgnacji, dzięki której zachowają wszystkie swoje właściwości.
    Wykorzystanie specjalistycznego płynu do soczewek pomoże nam w:
  • -zachowaniu ich świeżości
  • -podtrzymaniu naturalnych cech
  • -przechowywaniu w nocy
  • -codziennej pielęgnacji
  • -usuwaniu zanieczyszczeń

Dla kogo przeznaczone są soczewki Soflens 59?

Najbardziej skorzystają na korzystaniu z nich osoby cierpiące na krótko lub dalekowzroczność i to właśnie z myślą o nich powstał model soczewki Soflens 59. Dzięki swojej budowie znacznie wspomagają zachowanie prawidłowej wizji, a także są przyjazne dla wszystkich tych, którzy często odczuwają zmęczenie lub pieczenie oczu, pracują przez długie godziny w towarzystwie ekranu monitora, czy w suchych warunkach, gdzie oczy szybko wysychają. Jednak Soflens 59 równie dobrze sprawdzą się dla każdej osoby, która poszukuje wysokiej jakości soczewek w dogodnej cenie.
cechy
Parametr Wartość
Producent Bausch&Lomb
Tryb noszenia Dzienny
Rodzaj soczewek Miesięczne
Zakres mocy: od -9.00 D do +6.00 D
Krzywizna 8.6
Materiał Hilafilcon B
Średnica 14.2 mm
Uwodnienie 59%
Przepuszczalność tlenu 15,7 Dk/t
Opakowanie 6 soczewek
Opinie

Recenzje produktu

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

Dodaj recenzję

Soflens 59 6szt. 8.6 +0,75 D (2020-04)