Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.
 • Purevision

Wyświetla 1 - 4 z 4

wg

-
  na dzień i na noc

  71,40 zł


  PureVision 2 HD to rewolucyjne soczewki kontaktowe wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego, zapewniające niezwykle ostre widzenie oraz wygodę noszenia przez cały dzień. Ich technologia High Definition Optics gwarantuje doskonałą jakość obrazu nawet w słabym oświetleniu, a zaawansowana konstrukcja zapobiega osadzaniu się białek na powierzchni soczewek.


  na dzień i na noc

  79,90 zł


  Soczewki kontaktowe stworzone z myślą o zapewnieniu doskonałej jakości widzenia oraz komfortu noszenia. Dzięki zaawansowanej technologii ComfortMoist, soczewki zapewniają odpowiedni poziom wilgoci na powierzchni przez cały dzień, a także redukują suchość oczu. PureVision to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę i zdrowie swoich oczu.


  Purevision

  Soczewki Pure Vision zostały stworzone z myślą o maksymalnym komforcie użytkowania i prostocie ich pielęgnacji. Marka ta skupia się na tworzeniu szkieł kontaktowych przeznaczonych do długotrwałego noszenia stałego. Najbardziej popularny model pozwala na nieprzerwane korzystanie z soczewek przez aż trzydzieści dni. Takie rozwiązanie pozwala na zaoszczędzenie czasu poświęcanego codziennie na ich pielęgnowanie, lecz także pieniędzy na płyny i same soczewki o mniejszej długości używania. Stałe noszenie soczewek wymaga dobrania najlepszych jakościowo materiałów, a wybierając Pure Vision, mają Państwo pewność, że oczy są pod dobrą opieką. Wysokie nawilżenie oraz przepuszczalność powietrza sprawia, że zmęczenie oczu nie występuje, a my możemy cieszyć się doskonałą wizją przez cały czas.