Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.
 • Proclear

Wyświetla 1 - 6 z 6

wg

-
  jednodniowe

  52,90 zł


  Soczewki jednodniowe coopervision Proclear 1 Day cechuje bardzo wysoka przepuszczalność tlenu, która jest kluczowa do prawidłowego i zdrowego funkcjonowania oka. Minimalizując tym samym ryzyko powstawania różnorakich urazów i mikro ran na powierzchni oka.


  jednodniowe

  83,90 zł


  Soczewki jednodniowe Proclear zostały poszerzone o wersje multifocal, która jest niezastąpiona podczas leczenia starczowzroczności, gdy postrzeganie obiektów w bliskiej odległości staje się problemem.


  Proclear

  Soczewki Proclear to profesjonalne rozwiązanie dla wszystkich osób, które cierpią na przypadłość szybko wysychających oczu. Najnowsza technologia pozwoliła na zaprojektowanie materiału, który poprzez absorpcję wilgoci otacza się nią, co zapewnia stałe nawilżenie powierzchni oka, a tym samym znacznie mniejsze zmęczenie oka. Dzięki tej technologii nie występuje uczucie pieczenia oraz podrażnienia spowodowane wysuszeniem oka. To prawdziwa rewolucja, która nie tylko pozwala na pokonanie tej dolegliwości, lecz także została zaprojektowana w taki sposób, aby codzienna pielęgnacja była jak najbardziej komfortowa i prosta. Proclear zapewnia także serie, które pomagają w leczeniu astygmatyzmu, krótkowzroczności i innych podobnych schorzeń. Nie czekaj i już dziś zamów swoją parę!