Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.
 • EYEYE

Wyświetla 1 - 10 z 10

wg

-
  jednodniowe

  202,00 zł


  Jednodniowe kontaktowe soczewki Eyeye Bioxy Daily zostały stworzone z myślą o komforcie użytkowania dlatego wykorzystano materiały najwyższej jakości, które gwarantują długotrwałe poczucie naturalności i komfortu, a także zmniejszają prawdopodobieństwo występowania podrażnień rogówki.


  jednodniowe

  68,90 zł


  To co charakteryzuje soczewki kontaktowe Eyeye Bioxy to ich naturalność, dla oka i hipoalergiczność. Dlatego Eyeye Bioxy Daily to soczewki dedykowane osobom o bardzo wrażliwych oczach oraz dla alergików.


  miesięczne

  82,50 zł


  Najnowsza soczewka marki EYEYE o dużej przepuszczalności tlenu.


  EYEYE

  Soczewki EYEYE to produkty najwyższej jakości, przeznaczone dla osób, które szukają bezkompromisowych rozwiązań dla swojego wzroku. Dostępne w wersjach jednodniowych, miesięcznych, a także torycznych. Każda z nich jest profesjonalnym sposobem na sprawne funkcjonowanie mimo posiadania wady wzroku. Dla naszych klientów mamy bardzo szeroki zakres szkieł, dzięki czemu dobór soczewki do wady oka jest zwykłą formalnością. Dzięki specjalnie zaprojektowanym krawędziom ściąganie ich jest wyjątkowo proste oraz nie ma mowy o podrażnieniach. Dodatkowo soczewki charakteryzują się bardzo wysoką przepuszczalnością powietrza, co pozytywnie wpływa na wypoczęcie i dobrą kondycję oczu. Przekonaj się, jak wiele zyskasz, korzystając z produktów EYEYE i zamów je już dziś!