Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.
 • Dailies

Wyświetla 1 - 3 z 3

wg

-
  jednodniowe

  51,60 zł


  Dailies AquaComfort Plus jest jedną z najczęsniej wybieranych soczewek jednodniowych firmy Alcon. Producent ten znany jest na rynku z wielu innych cenionych produktów branży okulistycznej jak np soczewki miesięczne


  jednodniowe

  154,80 zł
  153,15 zł


  Nowe większe i bardziej ergonomiczne opakowanie produktu, który pokochały tysiące zadowolonych klientów to właśnie Dailies AquaComfort Plus 90szt. od firmy Alcon.


  toryczne

  77,90 zł


  Alcon z myślą o osobach cierpiących na astygmatyzm postanowił rozszerzyć swoją markę Dailies AquaComfort Plus o nowy produkt. Tak oto powstały toryczne jednodniowe soczewki Dailies AquaComfort Plus Toric.


  Dailies

  Soczewki Dailies zostały specjalnie zaprojektowane do użytku jednodniowego, w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć komfort ich użytkowania. Dzięki ich jednodniowemu charakterowi nie musimy zwracać uwagi na wszystkie zabiegi pielęgnacyjne, które są związane z noszeniem soczewek, tylko na koniec dnia je ściągnąć i wyrzucić. Oszczędzamy czas poświęcony normalnie na ich czyszczenie i płukanie, a także nie musimy się martwić uszkodzeniami, czy osadem białkowym. Dailies zapewniają wyjątkowe nawilżenie, które sprawia, że oczy są wypoczęte i nie szczypią, a to wszystko dzięki nowoczesnej technologii i sprzyjającym oczom enzymom. Przy takim komforcie łatwo zapomnieć o tym, że je w ogóle nosimy!