Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.
 • Biotrue

Wyświetla 1 - 7 z 7

wg

-
  jednodniowe

  57,00 zł
  49,90 zł


  Soczewki jednodniowe Biotrue ONEDay to miękkie soczewki jednodniowe marki BAUSCH & LOMB stworzone z myślą o alergikach i osobach o bardzo wrażliwych oczach, które każdego dnia potrzebują nowych, świeżych i w pełni sterylnych szkieł kontaktowych.


  jednodniowe

  171,00 zł
  149,70 zł


  Soczewki jednodniowe Biotrue ONEDay w trzykrotnie większym opakowaniu, abyś mógł korzystać ze wszystkich zalet soczewek jednodniowych Biotrue przez dłuższy okres czasu.


  Biotrue

  Należące do rodziny soczewek kontaktowych soczewki Biotrue to rozwiązanie stworzone dla oczu wrażliwych i wymagających. Są to produkty wprowadzone na rynek za pośrednictwem producenta Bausch & Lomb. Soczewki te wyprodukowano z delikatnego oraz nowoczesnego materiału, który bywa określany nową generacją. Skład tego materiału przypomina ludzkie łzy, a nazywany jest HyperGel. Soczewka nie wysusza się tak szybko, jak standardowe soczewki i dzięki temu jest bardzo komfortowa w noszeniu przez cały dzień. Przepuszcza ilość tlenu w takich ilościach, by zapewnić oku odpowiednie zapotrzebowanie na tlen, które zapewniałoby otwarte ludzkie oko. Są to zatem jedne z najbardziej komfortowych szkieł kontaktowych, które wraz z zapewnianiem wysokiego poziomu nawilżenia pozwalają na idealne widzenie o każdej porze dnia i nocy.