Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.
 • Biofinity

Wyświetla 1 - 9 z 9

wg

-
  na dzień i na noc

  42,65 zł
  39,70 zł


  Biofinity to wygodne i trwałe soczewki kontaktowe stworzone przez firmę CooperVision. Wyposażone w technologię Aquaform i wykonane z innowacyjnego materiału Comfilcon A, zapewniają swobodny przepływ tlenu do oka i minimalizują podrażnienia.


  na dzień i na noc

  85,30 zł
  78,80 zł


  Soczewki kontaktowe, które zapewniają wygodę i trwałość dzięki innowacyjnym technologiom firmy CooperVision. Dostępne w większym, 6-sztukowym opakowaniu, są idealnym wyborem dla osób, które chcą zapewnić sobie dłuższy okres użytkowania oraz mniejszą ilość zakupów.


  na dzień i na noc

  52,00 zł
  49,50 zł


  Biofinity Energys to soczewki kontaktowe, które zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach spędzających dużo czasu przed ekranami. Dzięki technologii Digital Zone Optics łączą w sobie wygodę noszenia z ochroną oczu przed szkodliwym światłem niebieskim emitowanym przez urządzenia elektroniczne.


  progresywne

  104,50 zł


  Biofinity multifocal typ D to soczewki kontaktowe zaprojektowane z myślą o osobach z presbiopią dla oka dominującego. Zapewniając im ostrość widzenia zarówno na bliskie, jak i dalsze odległości. Wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego, zapewniają wygodę i wilgotność przez cały dzień.


  progresywne

  104,50 zł


  Biofinity multifocal typu N soczewki kontaktowe dla osób z presbiopią i okiem nie dominującym, zapewniające ostrość widzenia zarówno na bliskie, jak i dalsze odległości. Umożliwiają łatwe i szybkie dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika dzięki szerokiemu zakresowi korekcji wad wzroku.


  toryczne

  125,80 zł


  Soczewki kontaktowe dedykowane dla osób z astygmatyzmem, które charakteryzują się niezwykłą wygodą i trwałością. Dzięki większej ilości w opakowaniu, użytkownicy mogą cieszyć się dłuższym okresem użytkowania oraz oszczędnością czasu i pieniędzy.


  na dzień i na noc

  59,90 zł


  Miękka, elastyczna soczewka kontaktowa jak żadna inna ! Idealna harmonia by dać prawdziwy komfort.


  na dzień i na noc

  104,00 zł


  Biofinity Energys to soczewki kontaktowe, które zostały opracowane z myślą o osobach, które spędzają dużo czasu przed ekranem i potrzebują ochrony przed szkodliwym światłem niebieskim. Dostępne w opakowaniu 6-sztukowym dla użytkowników, pozwalając na dłuższy czas użytkowania jednego opakowania.


  Biofinity

  Soczewki kontaktowe Biofinity


  W naszej ofercie znajdują się soczewki uznanych producentów o niesamowitej reputacji wśród klientów. Oferujemy soczewki miesięczne Biofinity, soczewki Biofinty Toryczne oraz Biofinity Multifokalne.
  Rynek w obecnych czasach jest wypełniony gigantyczną różnorodnością w kontekście wyboru szkieł kontaktowych. Jednak wiele osób nadal darzy sympatią i zaufaniem całodobowe soczewki, gdyż ich użytkowanie ma wiele zalet. Biofinity jest znanym i cenionym produktem w tej kategorii. Nic dziwnego w końcu jego producentem jest Cooper Vision cieszący się dużą renomą wśród setek tysięcy użytkowników producent soczewek kontaktowych. Wszystko to za sprawą uczciwego podejścia do potrzeb klientów i solidnego produktu, który zapewnia wiele godzin wygody, świetnie koryguje wadę wzroku oraz jest wykonany z najwyższej jakości materiałów. Soczewki Biofinity projektowano z myślą o spełnieniu oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów i nadal szukają produktu oferującego coś ponad jedynie korekcję wzroku. Dlatego soczewki Biofinity to idealne rozwiązanie, dla osób stawiających na pierwszym miejscu wygodę i łatwość użytkowania, chcących cieszyć się z korekcji wzroku przez całą dobę bez konieczności ciągłego zdejmowania oraz zakładania soczewek.
  Logo soczewek Biofinity

  Soczewki dzień i noc CooperVision sprawdzają się wszędzie tam, gdzie ktoś potrzebuje korekcji wzroku przez całą dobę. Istnieje wiele zawodów, dla których taki sposób korekcji jest dużym ułatwieniem, a czasem jest wręcz wymagany. Soczewki Biofinity są oczywistym wyborem, jeśli twoja praca wymaga bardzo dużej precyzji i skupienia, a Ty poza ostrym wzrokiem potrzebujesz pełnej wygody i długotrwałego nawilżenia. Właśnie w celu spełnienia takich potrzeb powstały soczewki Biofinity. Nie było to proste, ale przy użyciu rewolucyjnych technologii i dużego nakładu pracy specjalistów z branży udało się to osiągnąć. Podczas fazy projektowania wybrano materiał hybrydowy najwyższej jakości, jakim jest Comfilcon A. Dzięki temu, silikonowo-hydrożelowe Biofinity to połączenie rewolucyjnego kształtu i wymiarów z zaawansowaną technologią Aquaform, co zaowocowało powstaniem zupełnie nowej technologii Aquaform Comfort Science™. W związku z tym wygoda oferowana przez soczewki kontaktowe Biofinity spełnia nawet najbardziej rygorystyczne standardy i oczekiwania klientów. Godnym uwagi jest też fakt zapewnianej przez całodobowe soczewki Biofinity dużej tlenoprzepuszczalności na poziomie 160 Dk/t, a także uwodnienia na stosunkowo wysokim poziomie, bo aż 48%.

  Dla kogo soczewki Biofinity?


  • Dostarczany komfort i praktyczność w użytkowaniu sprawiają, iż są to soczewki odpowiednie dla każdego użytkownika, ale ich zalety szczególnie sprawdzają się w przypadku osób, którym zależy na ostrym i czystym spojrzeniu na świat przez większą część doby lub potrzebują nieprzerwanej korekcji wzroku przez cały czas użytkowania.
  • - Osób, które ze względu na zawód lub styl życia potrzebujących dobrego wzroku przez większą część dnia.
  • - Dla wszystkich ceniących zdrowotne właściwości drzemki, a które nie przepadają za czynnościami związanymi z soczewkami jak zakładanie, czy zdejmowanie.
  • - Posiadaczy dużej wady wzroku, którzy od razu po otwarciu oczu chcą być w pełni swoich możliwości.
  • - Użytkowników spędzających duże ilości czasu przed komputerem, którzy potrzebują najwyższego poziomu skupienia i komfortu.


  Soczewki miesięczne Biofinity


  Czy trapi cię, które soczewki Biofinity są idealne dla Ciebie? Wybór spośród szerokiego asortymentu produktów oferowanych przez Cooper Vision może być z początku trudny, ale jest tego wart. Znany i ceniony producent Cooper Vision jest gwarantem, że soczewki Biofinity, które otrzymasz to produkt najwyższej jakości oparty na najnowocześniejszych technologiach, które zostały zastosowane, aby dostarczane parametry sprostały każdej wadzie wzroku. Miesięczne soczewki Biofinity to także przyzwoity stosunek jakości do ceny, co przekonuje duże grono osób do ich zakupu. Kolejnym szczegółem, na który warto zwrócić uwagę to fakt, że soczewki Biofinity to w 100% naturalny produkt niepodrażniający oka podczas użytkowania. Dlatego świetnie sprawdza się w przypadku alergików i osób o wyjątkowo wrażliwych oczach, które nie mogą sobie pozwolić na użytkowanie pierwszych lepszych soczewek. Dla osób zmagających się z astygmatyzmem najlepsze będą Biofinity toric, które zostały opracowane w celu ich wspierania i ułatwiania codziennych aktywności. Biofinity toric poza świetnym korygowaniem wady wzroku oferują także możliwość noszenia w systemie ciągłym przez 30 dni i nocy, co likwiduje wiele uporczywych czynności koniecznych przy użytkowaniu innych soczewek. Materiał silikonowo-hydrożelowy, z którego wykonane są soczewki toryczne od Cooper Vision, zapewnią twojemu oku stałe i długotrwałe nawilżenie, a także zadbają o zdrowie oka, jednocześnie nie dopuszczając do powstawania podrażnień i innych urazów. Stawiając na Biofinity toric, zyskujesz wysoki standard komfortu, ale także najwyższy poziom ochrony oka. Po założeniu będziesz mógł przez nieprzerwane 30 dni i nocy cieszyć się perfekcyjnym widzeniem oraz ostrym jak nigdy spojrzeniem na rzeczywistość. Noszenie soczewek Biofinity torycznych w trybie ciągłym zapewnia zarówno ochronę, jak i komfort dla oka. Daj szanse Biofinity i przekonaj się, że wymiana okularów na soczewki nigdy nie była tak prosta, jak dziś.

  Biofinity soczewki jednodniowe - czy są takie?


  Coopervision jest zasłużonym producentem soczewek działającym na rynku od lat. Kluczem do ich sukcesu była wysoka jakość i ciągłe poszerzanie asortymentu soczewek, tak aby każdy klient mógł znaleźć soczewkę pasującą do jego potrzeb. Dlatego soczewki korekcyjne Biofinity nadają się do stosowania zarówno z poważnymi problemami wzroku, jak i drobnymi wadami nieprzeszkadzającymi na co dzień. Biofinity toric są cenione podczas walki ze starczowzrocznością i astygmatyzmem. Zwykłe Biofinity niezrównanie korygują dalekowzroczność oraz krótkowzroczność, a dzięki swojej przystępnej cenie każdy może sobie na nie pozwolić, a dzięki temu, iż wszystkie soczewki Biofinity stosuje się w systemie miesięcznym, każda soczewka wystarczy twojemu oku na cały miesiąc niczym nieskrępowanego użytkowania. Życie z wadą wzroku nie musi być dłużej czymś utrudniającym życie. Wystarczy zainwestować drobną sumę w Biofinity, a odzyskasz wysoką jakość widzenia jak za dawnych lat.

  Orginalne soczewki Biofinity


  Kupując soczewki w naszym sklepie internetowym, dostajesz produkty pochodzące bezpośrednio od największych producentów. Wszystkie soczewki, które oferujemy jak, na przykład Biofinity są w 100% markowe i wytworzone z największą starannością przez producentów. Ich oryginalność jest niepodważalna, a ich fabryczny stan gwarantuje jakość oraz bezpieczeństwo. Więc, jeśli chcesz sprawdzonego produktu, wyprodukowanego przez specjalistów w branży to dobrze trafiłeś.

  Rodzaje soczewek Biofinity


  Rodzina soczewek Biofinity to szeroki wybór produktów stworzonych z myślą o każdym indywidualnym kliencie, tak aby dopasowanie specyfikacji było trywialnie proste. Ze względu na ten fakt wybranie odpowiednich szkieł kontaktowych nie stanowi najmniejszego problemu zarówno dla osób z dalekowzrocznością, jak i krótkowzrocznością, a także dla astygmatyków. Zachęcam do bliższego zapoznania się z rodzajami soczewek Biofinity oferowanych przez Cooper Vision.
 • Biofinity to podstawowe soczewki tej marki, które wpasowują się w większość standardowych wad wzroku i nadają się do stosowania zarówno przez osoby cierpiące na krótkowzroczność, jak i dalekowzroczność. Technologia Biofinity AquaformŽ zastosowana przy ich projektowaniu daje długotrwałe nawilżenie oraz pozwoliła na znaczne podniesienie parametru przepuszczalności tlenu. Dzięki stałemu zapewnianiu odpowiednich ilości tlenu do powierzchni oka, soczewki Biofinity możesz stosować w trybie ciągłym przez 30 dni i nocy bez konieczności ich zdejmowania.
 • Biofinity Multifocal służą do korekcji wady wynikającej ze starzenia się oka i jego utraty do ostrego postrzegania obiektów znajdującej się w niedalekiej odległości. Zazwyczaj to schorzenie zwane prezbiopią dotyka osoby po 40/45 roku życia. Z rozwiązaniem przychodzą soczewki Biofinity Multifocal oferujące progresywną korekcję wzroku. Dzięki którym cały czas twój wzrok będzie ostry i klarowny bez względu na to, czy dany obiekt będzie blisko, czy daleko. Soczewki progresywne to idealny zamiennik dla okularów do czytania.
 • Biofinity XR to wersja produktu rozszerzona o większy zakres korekcji wzroku. Umożliwia to leczenie nawet bardzo poważnych wad wzroku, które nie mieszczą się w zakresie oferty zwykłych soczewek, a wszystko to bez rezygnowania z wymienionych wyżej zalet korzystania z produktu marki Biofinity.
 • Biofinity Toric to toryczne soczewki stworzone z myślą o osobach cierpiących na astygmatyzm. Cooper Vision zadbało o to, żeby leczenie astygmatyzmu nie musiało być dłużej uciążliwe, gdyż soczewki Biofnity Toric można używać do 30 dni i nocy w trybie ciągłym, co pozwoli Ci zapomnieć, o twojej przypadłości i cieszyć dobrym wzrokiem od razu po przebudzeniu. Godnym wspomnienia jest też fakt, że soczewki toryczyne od Cooper Vision można w łatwy sposób dobrać do konkretnej wady wzroku i kształtu oka.
 • Biofinity Toric XR to poszerzona o większy zakres mocy wersja soczewek Biofinity Toric. Powstały na potrzebę osób zmagających się z astygmatyzmem i posiadającym przy tym bardzo duże wady wzroku. Biofinity Toric XR sprawdzają się wszędzie tam, gdzie soczewki toryczne oferowane przez innych producentów, ze względu na brak odpowiednich parametrów, po prostu zawodzą.