Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.

Soflens 59 6szt. WYSYŁKA 24H!

Kod: SOF59

Cena od: 35,40 zł 28,50
Dostępność:
Wszystkie opcje zwykle dostępne w magazynie. Wybierz parametry aby sprawdzić dostępność konkretnego produktu.
UWAGA ! Towar może pochodzić z opakowań zbiorczych.
Twoja wada wzroku jest:
Opcje Oko lewe Wartość Oko prawe
Ilość:
moc soczewki:
wybierz
  wybierz
   Cena: 28,50 zł
   Produkt o danych parametrach jest niedostępny, skontaktuj się ze sprzedawcą.
   Proszę wybrać parametry produktu.
   Wystąpił błąd, skontaktuj się ze sprzedawcą.
   28,50 zł
   Produkt o danych parametrach jest niedostępny, skontaktuj się ze sprzedawcą.
   Proszę wybrać parametry produktu.
   Wystąpił błąd, skontaktuj się ze sprzedawcą.
   Wartość towarów: 0,00

   Udostępnij:

   opis

   Soflens 59 - soczewki dla Ciebie!


   Soczewki Bausch&Lomb Soflens 59 zostały stworzone dla wszystkich osób, które mają problem z dobrym widzeniem zarówno na krótkie, jak i na długie odległości. Dolegliwości takie jak krótkowzroczność, czy dalekowidzenie z pewnością nie ułatwiają codziennych obowiązków, na szczęście nie trzeba uciekać się do noszenia grubych szkieł w okularach, ponieważ soczewki kontaktowe Soflens 59 w rewelacyjny sposób je zastąpią. Przy mocy soczewek sięgającej od -9 do +6 z pewnością każdy dobierze szkła w taki sposób, by zapewniały komfortową i wyraźną wizję każdego dnia.
   Soflens 59 to soczewki typu miękkiego, charakteryzujące się prostotą użytkowania, zarówno podczas zakładania/ściągania, jak i codziennego użytkowania. Dzięki nowoczesnej formule UniFit, powierzchnia soczewki w bardzo łatwy sposób dostosowuje się do krzywizny oka, a także, jeżeli to konieczne, umożliwia proste przesunięcie jej w celu poprawienia jakości użytkowania. Przyczynia się do tego równomiernie rozłożona masa, która podczas ruchu nie drażni powierzchni oka.

   Inną zaletą tego renomowanego produktu jest wykonanie z fantastycznego materiału, jakim jest Halafilcon B. Wszystkie powyżej wymienione cechy charakterystyczne w połączeniu z zachowaniem nawilżenia soczewki na poziomie 59% dają świetne efekty w walce z odkładającym się osadem białkowym, a także z wszelkimi zanieczyszczeniami, które mogłyby się dostać do oka.

   W jaki sposób zadbać o prawidłowe funkcjonowanie soczewek?

    Soczewki kontaktowe Soflens 59 są przeznaczone do użytkowania miesięcznego, w czasie dnia. Oznacza to, że wymagają one odpowiedniej, codziennej pielęgnacji, dzięki której zachowają wszystkie swoje właściwości.
    Wykorzystanie specjalistycznego płynu do soczewek pomoże nam w:
   • -zachowaniu ich świeżości
   • -podtrzymaniu naturalnych cech
   • -przechowywaniu w nocy
   • -codziennej pielęgnacji
   • -usuwaniu zanieczyszczeń

   Dla kogo przeznaczone są soczewki Soflens 59?

   Najbardziej skorzystają na korzystaniu z nich osoby cierpiące na krótko lub dalekowzroczność i to właśnie z myślą o nich powstał model soczewki Soflens 59. Dzięki swojej budowie znacznie wspomagają zachowanie prawidłowej wizji, a także są przyjazne dla wszystkich tych, którzy często odczuwają zmęczenie lub pieczenie oczu, pracują przez długie godziny w towarzystwie ekranu monitora, czy w suchych warunkach, gdzie oczy szybko wysychają. Jednak Soflens 59 równie dobrze sprawdzą się dla każdej osoby, która poszukuje wysokiej jakości soczewek w dogodnej cenie.
   cechy
   Parametr Wartość
   Producent Bausch&Lomb
   Tryb noszenia Dzienny
   Rodzaj soczewek Miesięczne
   Zakres mocy: od -9.00 D do +6.00 D
   Krzywizna 8.6
   Materiał Hilafilcon B
   Średnica 14.2 mm
   Uwodnienie 59%
   Przepuszczalność tlenu 15,7 Dk/t
   Opakowanie 6 soczewek
   Opinie

   Recenzje produktu

   Nosiłam różne soczewki, dla mnie te są zdecydowanie najlepsze :P)

   Świetny materiał wykonania, liczy się to bardzo przy soczewkach a mało osób zwraca na to uwagę. Soczewki Soflens nawilżają i nie ma z nimi żadnego problemu :)

   Przechodzenie na soczewki trwało stosunkowo długo. Z jednej strony w okularach nie wyglądałam dobrze, z drugiej soczewki wykańczały mnie psychicznie przez podrażnienia, problemy itp. Skończyło się to w momencie zakupu SofLens. Nie będę się tutaj strasznie rozpisywać. Są bardzo dobre i je polecam wszystkim

   Naprawdę się z nich ciesze! Bausch&Lomb Soflens 59 polecam, gorąco polecam! Oczy nawilżone, obraz ostry i do tego bardzo wygodne!

   Bardzo wygodne, bardzo porządne, bardzo fajne! Idealnie się sprawdzają na moją krótkowzroczność - soczewki Soflens do polecenia !

   Ten model szczególnie dobrze się sprawdza. Mam wrażenie, że SofLens 59 bardziej nawilża albo trzyma wilgoć i dzięki temu oczy tak szybko nie wysychają Polecam !!

   Świetna cena, jakość jeszcze lepsza - polecam SofLens każdemu, kto ceni sobie komfort i wygodę!

   Bausch&Lomb jak zwykle nie zawodzi ! Świetne soczewki, nie podrazniaja i do tego bardzo wygodne. Goraco polecam!!!!

   Jestem wybitnie zadowolony! Wreszcie mogłem wrócić na boisko i nie martwić się. Dobrze się trzymają, obraz krystalicznie czysty i co najważniejsze nie podrażniają. Soczewki SofLens mogę polecić z czystym sumieniem :)

   Dobra soczewka, za bardzo dobrą studencką cenę ;)

   Dodaj recenzję

   Soflens 59 6szt. WYSYŁKA 24H!
   Oglądane wcześniej produkty