Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.

Acuvue Oasys 6szt. 8.4 +0,75 D (2023-05)

Kod: Z/ACVOA/6/8.4/+0,75 D

Cena: 35,90
Dostępność:
Brak
UWAGA ! Data ważności (2023-05)
Opcje
Ilość:
Wartość towarów: 0,00

Udostępnij:

opis

Acuvue Oasys z Hydraclear Plus - zapewnij sobie wyjątkowy komfort!


Soczewki Acuvue Oasys są produktem, który skupia w sobie wiele rodzajów zabezpieczenia oka przed różnymi czynnikami. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii HydraClear Plus, soczewki kontaktowe Acuvue Oasys skutecznie chronią oko przed wysychaniem, a to dzięki wysokiemu nawilżeniu powierzchni soczewki. Materiał wykorzystany do ich produkcji - Senofilcon A, czerpie z rozwiązań hydrożelowo-silikonowych, co sprawia, że jest niezawodny w kwestiach zapewnienia oczom jak najwyższego komfortu. Wysoka przepuszczalność powietrza, która charakteryzuje ten materiał również pozytywnie wpływa na wypoczęcie oczu oraz komfort noszenia samych soczewek Oasys. Jednak to nie wszystko!
Unikatowa formuła oraz wykonanie zapewnia niemal stuprocentową ochronę przed wszelkimi promieniami typu UVA, oraz UVB, co zdecydowanie wpływa na kondycję i zdrowie oczu. Jeżeli masz problemy z komfortem noszenia soczewek, to Acuvue Oasys z Hydraclear Plus może całkowicie zmienić Twoje doświadczenie. Soczewki Oasys przeznaczone są do użytkowania dwutygodniowego, jednak równie dobrze sprawdzają się w trybie stałym (dzienno-nocnym) przez siedem dni, bez zmniejszenia wygody ich noszenia. Dodatkowo wyposażenie soczewek Acuvue Oasys w znaczniki, bardzo pomaga osobom, które dopiero zaczynają nosić szkła kontaktowe. Jeśli zdecydujemy się na pierwszy wariant, to musimy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji naszych soczewek Oasys, jeśli chcemy, by nam dobrze służyły.

Dla kogo są soczewki Oasys?


Soczewki Oasys są rozwiązaniem dla wszystkich osób, które każdego dnia spędzają wiele godzin przed ekranem monitora, co znacznie przyczynia się do wysychania oczu, a tym samym do uczucia pieczenia, zmęczenia, a nawet może to doprowadzić do infekcji. Problem suchych oczu dotyczy wielu z nas, dlatego warto przeciwdziałać efektom tej przypadłości. Nowoczesna formuła Hydraclear zapewnia wzmocnione nawilżenie, dzięki czemu komfort użytkowania soczewek pozwala na dłuższą pracę i chroni przed wszelkimi zanieczyszczeniami. Serdecznie zachęcamy do przetestowania tego renomowanego i lubianego produktu i przekonania się, jak dobrze wpłynie na wygodę noszenia soczewek, a także - co najważniejsze - nasze zdrowie!

Największe zalety soczewek Acuvue Oasys:

  • - Prostota obsługi
  • - Filtry UVA i UVB
  • - Wysokie nawilżenie
  • - Duża przepuszczalność powietrza
  • - Komfort noszenia

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z tym modelem soczewek Oasys. Nie zwlekaj i zamów swoje soczewki kontaktowe Acuvue Oasys już dziś!
cechy
Parametr Wartość
Producent Johnson&Jonhson
Tryb noszenia Dzienny *
Rodzaj soczewek Dwutygodniowe
Zakres mocy: moc od -0,50 do -6,00 co 0,25
moc od -6,00 do -12,00 co 0,50
moc od +0,50 do +6,00 co 0,25
moc od +6,00 do +8,00 co 0,5
Krzywizna 8.4 8.8
Materiał Senofilcon A
Średnica 14.0 mm
Uwodnienie 38%
Przepuszczalność tlenu 147 Dk/t
Zabarwienie TAK
Filtr UV TAK
Opakowanie 6 soczewek

*z możliwością przedłużonego noszenia dzień i noc tylko przez tydzień
Opinie

Recenzje produktu

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

Dodaj recenzję

Acuvue Oasys 6szt. 8.4 +0,75 D (2023-05)
Oglądane wcześniej produkty