Nasz sklep używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej polityce cookies.

Najtańsza wysyłka!

, ???
./img/102/a_10210003.jpg
BLISKO

Żółte jak słońce Paczkomaty znajdziesz na stacjach benzynowych, przy hipermarketach i centrach handlowych oraz na całodobowych parkingach strzeżonych. Dzięki temu możesz odebrać paczkę po drodze z pracy, na uczelnię czy na zakupy… albo przy innej okazji. Dbamy o to osobiście!

WYGODNIE

Lubimy ułatwiać Ci życie, dlatego uprościliśmy proces odbierania paczek do maksimum. Korzystając z Paczkomatów unikasz kolejek i karteczek z awizo. Wystarczy numer telefonu i kod odbioru. W dodatku przesyłkę może odebrać ktoś za Ciebie, bo Paczkomat nigdy nie prosi o dokumenty!

SZYBKO

Dzięki sprawnej logistyce nasi klienci żyją w idealnym świecie dostawy. 98% paczek doręczamy następnego dnia po nadaniu.

BEZ PRZERWY

Paczkomat nie potrzebuje przerwy na kawę i nigdy nie zasypia. Dlatego jest idealny dla zajętych i zabieganych - czyli dla Ciebie! Wybierasz porę, która Tobie najbardziej pasuje, bo u nas paczka czeka na Ciebie, a nie Ty na paczkę.

BEZPIECZNIE

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich przesyłek. Możesz obserwować każdy etap ich podróży dzięki opcji śledzenia paczek, którą znajdziesz tutaj.

TANIO

Za wysyłkę zapłacisz mniej niż w przypadku przesyłek kurierskich. Dostawa już od 8,90 zł !